Polish Community

"
Foxeye wrote:
Wczoraj już 60 lvl... myślałem że będzie trudniej, a tutaj wychodzi na to że w max 2 tygodnie można będzie osiągnąć lvl cap i z tym nic nie zrobili na open bete pff ;)

Ostro. Dobrze liczysz.
Witam. Macie co chwile crashe? wyskakują cały czas głównie przy zmianie lokacji, niby coś z plikami, zrobiłem reinstall gry i nadal tak samo, teraz nawet podczas biegania po lokacjach, nie wiem czy to wina kompa czy może PoE się sypie....macie również takie problemy?
"
Cormax wrote:
Witam. Macie co chwile crashe? wyskakują cały czas głównie przy zmianie lokacji, niby coś z plikami, zrobiłem reinstall gry i nadal tak samo, teraz nawet podczas biegania po lokacjach, nie wiem czy to wina kompa czy może PoE się sypie....macie również takie problemy?
W ACT 3 są crashe, głównie mam za prawie każdym razem w kanałach...
"
Foxeye wrote:
"
Cormax wrote:
Witam. Macie co chwile crashe? wyskakują cały czas głównie przy zmianie lokacji, niby coś z plikami, zrobiłem reinstall gry i nadal tak samo, teraz nawet podczas biegania po lokacjach, nie wiem czy to wina kompa czy może PoE się sypie....macie również takie problemy?
W ACT 3 są crashe, głównie mam za prawie każdym razem w kanałach...
Chrash serwera został naprawiony w najnowszym patchu v0.10.0c news na pathofexilegame.pl Miejmy nadzieję, że poprawi to problem stabilności serwera Path of Exile.
http://pathofexilegame.pl/ - first Path of Exile fansite - Since January/February 2011
"
Noktis wrote:
"
Foxeye wrote:
"
Cormax wrote:
Witam. Macie co chwile crashe? wyskakują cały czas głównie przy zmianie lokacji, niby coś z plikami, zrobiłem reinstall gry i nadal tak samo, teraz nawet podczas biegania po lokacjach, nie wiem czy to wina kompa czy może PoE się sypie....macie również takie problemy?
W ACT 3 są crashe, głównie mam za prawie każdym razem w kanałach...
Chrash serwera został naprawiony w najnowszym patchu v0.10.0c news na pathofexilegame.pl Miejmy nadzieję, że poprawi to problem stabilności serwera Path of Exile.
Tak czy owak dalej będę unikał tych kanałowych miejscówek i to tylko ile się da... ;D
Mi nadal albo wyskakuje ze brak jakiegos pliku lub "bad allocation" i wyrzuca z gry, na CBT nie mialem problemow, tydzien temu instalowalem win7 wiec wirusow nie ma, gram z kumplem ktory ma jednordzeniowego szrota i mu smiga jak ta lala, nie wywala bledow. Dam sobie spokoj z PoE, wroce do gry jak to kiedyś naprawią, wyrzucanie z gry co 2-5 minut potrafi zdenerwować
ale jaja ludzie loguja sie przypadkowo na inne konta. Mysle ze cos z kolejka(queue) logowania jest nie tak... w kazdym razie dobrze ze nie mam nic mocno wartosciowego...
IGN: KimELF, I encourage every player before making a thread to use Search option, Yes forum has that!
Ta gra jest jeszcze bardziej zbugowana niż podczas Closed Bety :/. A jeżeli kolega wyżej mówi prawdę to sam już wolę się na razie nie logować na szczęście dopiero zacząłem po 1ipie więc za różdżką na 1 lvl nie będę tęskił :P.
O hai :D
"
Quantom wrote:
Ta gra jest jeszcze bardziej zbugowana niż podczas Closed Bety :/. A jeżeli kolega wyżej mówi prawdę to sam już wolę się na razie nie logować na szczęście dopiero zacząłem po 1ipie więc za różdżką na 1 lvl nie będę tęskił :P.
Bzdura, to chyba nie grałeś w Closed Becie, cuda były różne, nie kończąc na spadającym życiu z znikąd nawet w mieście... obecnie gra jest grywalna w dwóch pierwszych aktach bez problemu, trzeci ma ogromne problemy z mapami w kanałach i parę mniejszych z innymi, a obciążenie serwerów to inna bajka, żekomo robili symulacje na 50 000, a przed chwilą było online prawie 70 000 więc wszystko ma prawo się wyłożyć, zwłaszcza że każdy gracz coś w grze robi, a to zdaje się kolejna masa zapytań i odwołań od serwera-klienta.
Tak się składa że grałem i podczas gry spotkałem ze 2 większe bugi ;) Nie grałem zbyt długo ale cudów nie widziałem, za to teraz ta gra jak dla mnie jest niegrywalna. Zresztą trochę się źle wyraziłem bo chodziło mi o to że po prostu różne rzeczy się dzieją, ciągle z serwera wywala, czasami do pulpitu wyrzuca itp. Pojęcia "zbugowana" użyłem dlatego że przyzwyczaiłem się do niego i zapomniałem jakie ma przeznaczenie ;). Dlatego przepraszam i dziękuje za wyprowadzenie mnie z błędu, nie ukrywam że wypowiedziałem się o temacie o którym nie mam większego pojęcia ale to forum więc każdy może wyłożyć swoje 3 grosze :>.
O hai :D

Report Forum Post

Report Account:

Report Type

Additional Info