Polish Community

Dzięki. Wspaniała wiadomość.

Zaczynamy od 4 na start tak? Czyli jak ja mam 17 to kupiłem 13. Więc powinienem dostać kolejnych 2.
HA!
Elegancko akurat się przyda.
Last edited by d0mi3l on Jan 25, 2013, 9:25:20 AM
"
Dzięki. Wspaniała wiadomość.

Zaczynamy od 4 na start tak? Czyli jak ja mam 17 to kupiłem 13. Więc powinienem dostać kolejnych 3.
HA!
Elegancko akurat się przyda.


Właśnie nie wiem czy przypadkiem nie zaczynamy od 3 (sam kupiłem kilka zakładek więc dokładnie nie pamiętam, ale też nie łapię się na gratisy :( )
Jeśli masz obecnie 17 zakładek to kupiłeś 14

na każde 5 kupionych zakładek jedna gratis, więc co prawda nie 3 ale za to 2 gratisowo dostaniesz :)

chyba że w czymś się pomyliłem
'Cause Im in Beast Mode
Dajcie keya plz <rotfl>

Brakuje mi tego xD

PS: Zapraszam do dyskusji na temat pomysłów podanych przeze mnie lata <lol> temu. Dokładnie tutaj :)

http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/56529
"
na każde 5 kupionych zakładek jedna gratis, więc co prawda nie 3 ale za to 2 gratisowo dostaniesz :


Cholera, źle zrozumiałem wiadomość. Rzeczywiście 2. ;]
Witam. DOsyc czesto mam blad "bad location" podczas wchodzenia na nowa mape. wywala klienta i musze odkrywac od nowa. ktos moze wie co z tym poradzic ?
"
zethaiks wrote:
Witam. DOsyc czesto mam blad "bad location" podczas wchodzenia na nowa mape. wywala klienta i musze odkrywac od nowa. ktos moze wie co z tym poradzic ?


Błąd jeszcze występuje ? Jeśli tak to:

UWAGA, DRASTYCZNA METODA
Odinstaluj grę, pobierz klienta i pozwól grze pobrać się na nowo. Oznaczać to będzie że raczej w przeciągu 2-3 godzin nie pograsz, zatem warto sobie rozplanować dzień a komputer zostawić włączony na pobieranie ;)

To raczej powinno pomóc. Mi taki błąd o "bad location" jeszcze nigdy się nie trafił, czy to w CB czy w OB.
'Cause Im in Beast Mode
Wczoraj już 60 lvl... myślałem że będzie trudniej, a tutaj wychodzi na to że w max 2 tygodnie można będzie osiągnąć lvl cap i z tym nic nie zrobili na open bete pff ;)
Jak za 2 tygodnie ktoś osiągnie Cap, to wyślę Ci pocztą skrzynkę wódki. ;)

Aktualnie najwyższy level moba to 75, więc po tym poziomie zaczyna się naprawdę niezła jazda żeby wybić się na kolejny. Wbicie czegokolwiek powyżej 86 będzie wymagało bardzo dużo czasu.
"
Foxeye wrote:
Wczoraj już 60 lvl... myślałem że będzie trudniej, a tutaj wychodzi na to że w max 2 tygodnie można będzie osiągnąć lvl cap i z tym nic nie zrobili na open bete pff ;)
Weź pod uwagę to ze im wyższy clvl tym więcej potrzebujesz expa na jego zdobycie.
http://pathofexilegame.pl/ - first Path of Exile fansite - Since January/February 2011
Może nie będzie takiej bidy, jeśli działa to podobnie jak w Closed Beta - po przejściu ostatniego aktu wracasz do I, z wyższym poziomem trudności.

Report Forum Post

Report Account:

Report Type

Additional Info