Polish Community

"
Foxeye wrote:
Zgadzam się masa osób nieogarniających grę, czy tych cholernych ninja dropów, pełno złodziei... na szczęście jest już lista solidnych graczy i drop dla Foxeye to drop Foxeye... :)


hmm u mnie jak widzą po nicku : Sex_in_the_bathroom to chyba chcą mnie wyr... lol

"
To po co bierzesz do party takich typków? najlepiej grać ze znajomymi.


dołączam się do party, a i nie zawsze znajomi czy też zaufani ludzie są online ;)
'Cause Im in Beast Mode
Ciekawa polska referencja w trzecim akcie.

Dobrze ze bylem closed beta testerem, teraz na spokoju podchodze do crashow, rozlaczen itp. MAm pytanko w lunaris temple jest waypoint na ktorym lvlu? na trojce? POmoglby ktos i dal waypointa w tej swiatyni na normalu... bo ciezko jest 3 razy podchodzilem do lunaris temple i zakazdym razem albo crash albo disconnect gram sam albo z ludzmi z listy przyjaciół... Granie z zaufanymi sie oplaca przynajmniej ci nikt nie podwinie przedmiota... nie cierpie public party bo pelno ninja co juz zostalo wytkniete w postach powyzej.
na razie moj najlepszy drop hehe...
IGN: KimELF, I encourage every player before making a thread to use Search option, Yes forum has that!
Wcześniej mieliśmy tarcze na której widniał orzeł Polskich Wojsk Lądowych ale zostało to później zmienione :)
http://pathofexilegame.pl/ - first Path of Exile fansite - Since January/February 2011
"
voroshmitov wrote:
Ciekawa polska referencja w trzecim akcie.


Też to zauważyłem :D Dobrze, dobrze. Cieszmy się, że nie musimy znowu zabijać orków, gremlinów czy innych elfów. Trzeba przyznać, że kolesie z GGG mają ciekawe pomysły na potwory. W końcu coś innego, hehe.
Tylko przydałoby się, aby była większa różnorodność tych stworków (chodzi mi o ich wygląd).









-------------------
pathofexile.eu.org
diablo1.ovh.org
Diablo 1 Mod
http://pathofexilegame.pl/ - first Path of Exile fansite - Since January/February 2011
Last edited by Noktis on Dec 13, 2014, 4:24:38 AM
Też fakt, ale jakoś specjalnie mi to nie przeszkadza :) Nie jest to aż tak odczuwalne (przynajmniej dla mnie).

EDIT: Bardzo podobają mi się te potwory w dokach, które zioną niebieskimi płomieniami. Szkoda, że są tylko tam.
Last edited by Avipunk on Jan 28, 2013, 1:56:00 PM
"
Noktis wrote:
Wcześniej mieliśmy tarcze na której widniał orzeł Polskich Wojsk Lądowych ale zostało to później zmienione :)

Pamiętam :]

PS. Cholera, ale mnie dzisiaj rozłącza.
Last edited by Logytaze on Jan 28, 2013, 5:15:28 PM
Czy coś zostało zmienione w szansach na lepszy drop ? Bo grając wiedźmą gdzieś tak do 30lvl znalazłem:


no i jeszcze orb
- którego nigdy nie znalazłem w CB grając przez 4miesiące...

Póki co, podoba mi się :)

"
EDIT: Bardzo podobają mi się te potwory w dokach, które zioną niebieskimi płomieniami. Szkoda, że są tylko tam.


Doki świetna lokacja, potwory też. Momentami myślałem że zjawi się jakiś Jack Sparrow. Mi bardzo podobają się posągi :)
'Cause Im in Beast Mode
Prith, ja mam inne wrażenie.

W Closed Beta unikalne itemy dropiły mi już po kilu lvl'ach, a tutaj mam problem nawet z ''żółtymi''.

Report Forum Post

Report Account:

Report Type

Additional Info