Polish Community

Walić bugi - normalna sprawa. Po OB zrobiła się ostra trollownia, nie ma z kim grać, bo ludzie albo złodzieje, albo troglodyci nie znający podstawowego j. angielskiego.
Siema kurwa :D

Może google to przetłumaczy ;d
"
Walić bugi - normalna sprawa. Po OB zrobiła się ostra trollownia, nie ma z kim grać, bo ludzie albo złodzieje, albo troglodyci nie znający podstawowego j. angielskiego.


haha, dokłanie, z tymi złodziejami to istna masakra. Zazwyczaj blokują Tobie dojście do itemu, a jak podniosą to cichociemni że to niby nie oni (a nikogo w pobliżu nie było :D ) Z Polakami gra się inaczej, bo zazwyczaj to my podkradamy innym a swoich nie tykamy, ba! nawet bronimy i zwalamy winę na kogoś innego :)ciekawe czy coś zrobią z tymi ninjas/fast clickerami

Z jedynym utrudnieniem z jakim dotychczas się spotkałem to czekanie w kolejce na zalogowanie -irytujące, ale doskonale rozumiem, że gra z dnia na dzień staje się coraz popularniejsza (bo darmowa). Chociaż irytuje także :
"give me items. plzzzzzz! plzzzz" ...
"want give me that item? plzzzz" (i koleś przez 20min w party zasypuje Cię żebrzącym tekstem)

Aczkolwiek muszę pochwalić GGG za akt III - dla mnie rewelka :)
'Cause Im in Beast Mode
Zgadzam się masa osób nieogarniających grę, czy tych cholernych ninja dropów, pełno złodziei... na szczęście jest już lista solidnych graczy i drop dla Foxeye to drop Foxeye... :)
Dziwne rzeczy tu wypisujecie ;) Jeśli dołączacie do public party, tak się dzieje (choć mi udało się spotkać kilka spoko i ogarniętych osób w każdym party w jakim byłem - fart?). Ogólnie wolę grać sam, bo i loot cały mój i nikt mi nie pisze "give me itemzzz plix" (a nawet z tym w żadnym party się nie spotkałem). Może macie pecha ludzie? Nie wiem... Jeśli grać w party to najlepiej ze znajomymi, albo z kimś z kim pogadało się chwilę wcześniej. Public party nie ma sensu chyba w żadnej darmowej grze. Co do lagów i DC - już naprawione. Gram w PoE od roku i gwarantuję wam, że GGG jest najsprawniej działającym teamem developerów, jaki kiedykolwiek widziałem w jakiejkolwiek grze. Co do trolli - tak jak szybko się pojawili, tak szybko znikną. Dlaczego? Bo albo nie ogarną gry, albo zostaną zjedzeni przez dojrzalszych graczy. Pozdro dla kumatych!
Taki urok Public Party, że praktycznie wszystkie reczy przypisane tobie po skończonym czasie indywidualnego picka znikają magicznie po kilku sekundach :D
Imo jest to bardzo frustrujące, ale od czego są kumple na vencie/mumblu. Ogólnie zachęcam grać w party złożonym z kolegów, bo jest wszystko ogarnięte, dzielimy się przedmiotami jak komuś pasuje etc. Publiki, owszem, czasem siądzie grupa porządnych graczy, miłośników hack `n slash, ale to baardzo rzadko.
Bardziej poważnym tematem jest stabilność serwerów.
Można się wkurzyć, gdy cofa ci expa, albo masz genialnego dropa, który po relogu znika :/
Kolejki mi nie przeszkadzają, ale wprowadzanie je na chwilę, poprzedzając wyłączeniem serwera jest frustrujące. Albo to włączą na stałe, albo zrezygnują, bo czasami się nie da grać!
Last edited by ysinho on Jan 28, 2013, 8:29:13 AM
Te lagi i DC... Spokojnie, to dopiero kilka dni po "wydaniu" open bety (powtarzam - bety). Do gry Blizzarda, której imienia nie wolno wymawiać, nie można było się w ogóle zalogować przez dwa dni po premierze finalnej (!) wersji. I jeszcze mówili "pocałujcie nas w dupę" (może nie dosłownie, ale tak było).

EDIT: Bierzcie też pod uwagę fakt, że PoE jest DARMOWE, więc nie rozumiem, na co tak narzekacie? Jeśli się nie podoba - uninstall. Nie wydaliście na tą grę 200 złotych.
Last edited by Avipunk on Jan 28, 2013, 8:37:25 AM
No cóż, mnie to wali, bo grałem w niejedną grę i wyrosłem z okresu, kiedy matkę zatłukłbym taboretem za ''axa''. Dzieciom kombinującym tylko współczuję.

A z public party nie zrezygnuję, bo lubię wchodzić w interakcje z graczami. Obecnie mam plan zrobić z templara buffera.

PS. Inna sprawa, jak wypadnie mi unique i ktoś zapierd... xD
"
Prithvijaj wrote:
Chociaż irytuje także :
"give me items. plzzzzzz! plzzzz" ...
"want give me that item? plzzzz" (i koleś przez 20min w party zasypuje Cię żebrzącym tekstem)

Aczkolwiek muszę pochwalić GGG za akt III - dla mnie rewelka :)

To po co bierzesz do party takich typków? najlepiej grać ze znajomymi.

"
Avipunk wrote:
Do gry Blizzarda, której imienia nie wolno wymawiać, nie można było się w ogóle zalogować przez dwa dni po premierze finalnej (!) wersji. I jeszcze mówili "pocałujcie nas w dupę" (może nie dosłownie, ale tak było).

Tylko, że D3 w dniu premiery miało 3mln sprzedanych egzemplarzy gry. Więc nie am co porównywać z kilkudziesięcioma tysiącami, które gra w PoE. Serwery Blizzarda miały prawo padać. Jeśli chodzi o Path of Exile, to po prostu nie spodziewano sie aż takiego zainteresowania grą. Z tego co mi wiadomo to zainteresowanie jest o 40% większe niż się spodziewali. Mimo wszytsko to i tak nieźle sobie radzą z takim naporem graczy.

-------------------
pathofexile.eu.org
diablo1.ovh.org
Diablo 1 Mod
http://pathofexilegame.pl/ - first Path of Exile fansite - Since January/February 2011
Last edited by Noktis on Dec 13, 2014, 4:26:16 AM
"
Noktis wrote:
Mimo wszytsko to i tak nieźle sobie radzą z takim naporem graczy.



Właśnie to miałem na myśli :)
Last edited by Avipunk on Jan 28, 2013, 11:05:56 AM

Report Forum Post

Report Account:

Report Type

Additional Info