Polish Community

Udało się w ogóle komuś zassać patcha? Transfery są zabójcze
Last edited by Phobeus on Jan 24, 2013, 4:36:09 PM
Jak chodzi o samego patcha to dało radę go ściągnąć o 1 w nocy :)
Co do gry to nie grałem jakieś dwa tygodnie teraz pograłem do 10 lvl - na stronie oczywiście widzę moją postać natomiast w grze nie mogę się na nią zalogować co więcej nie pokazuje mi jej na liście ;/

jakiś chwilowy bug czy serwer padł?
duelist Bartosz 37 lvl
"
Noktis wrote:
"
Prithvijaj wrote:
zauważyłem że na forum poznikały statusy "beta member" - szkoda, wydaje mi się że powinno być coś w stylu "supporter" dla tych co klucz nabyli za $ ;)
Masz rację osoby któe nabyły klucz za $10 powinny przynajmniej zachować status beta member.

Supporter był od 25$ chyba. Wtedy byście się wyróżniali ;)

"
SonOfGod87 wrote:
Jak chodzi o samego patcha to dało radę go ściągnąć o 1 w nocy :)
Co do gry to nie grałem jakieś dwa tygodnie teraz pograłem do 10 lvl - na stronie oczywiście widzę moją postać natomiast w grze nie mogę się na nią zalogować co więcej nie pokazuje mi jej na liście ;/

jakiś chwilowy bug czy serwer padł?


Optymalizują. Wygląda na to, że jest coraz lepiej.
CASUAL GAMER
Last edited by Gicu on Jan 24, 2013, 5:57:48 PM
"
Gicu wrote:
Supporter był od 25$ chyba. Wtedy byście się wyróżniali ;)

od $15 chyba, bo później był jeszcze brązowy i srebrny.
"
Gicu wrote:
Optymalizują. Wygląda na to, że jest coraz lepiej.
Bo większość już pobrała grę. Ale na serwerze czasem można odczuć problemy synchronizacji gry.

-------------------
pathofexile.eu.org
diablo1.ovh.org
Diablo 1 Mod
http://pathofexilegame.pl/ - first Path of Exile fansite - Since January/February 2011
Last edited by Noktis on Dec 13, 2014, 4:27:29 AM
SonOfGod87, w moim przypadku był zwykły wipe. Mam na liście stare postacie z 1 lvl., ale nie sprawdzałem, czy dam radę się na nich zalogować.

Co do bugów, bywają. Dzisiaj wywaliło mnie z gry. Gdy się zalogowałem, miałem EQ sprzed 15 minut.

Widzę, lud się panoszy z kiwipetami i innymi błyskotkami ze sklepu :P
"
SonOfGod87, w moim przypadku był zwykły wipe. Mam na liście stare postacie z 1 lvl., ale nie sprawdzałem, czy dam radę się na nich zalogować.

Co do bugów, bywają. Dzisiaj wywaliło mnie z gry. Gdy się zalogowałem, miałem EQ sprzed 15 minut.

Widzę, lud się panoszy z kiwipetami i innymi błyskotkami ze sklepu :P


I ja także mam na liście stare postacie na 1 lvl'u, bez żadnych itemów itd

tam z kiwipetami się panoszą...ja z żabą żabulencją :D

[fajnie że chociaż poe jest przeciwne pay2win -oby to się nie zmieniło]
'Cause Im in Beast Mode
Przed startem open bety było ogłoszenie że postacie zostaną zresetowane do 1 lvl a ich przedmioty usunięte.
"
[fajnie że chociaż poe jest przeciwne pay2win -oby to się nie zmieniło]
Jest dziesięcioletni plan rozwoju Path of Exile więc co jakiś czas będą dodawali do sklepiku jakieś "błyskotki" no i oczywiście nowe akty.


-------------------
pathofexile.eu.org
diablo1.ovh.org
Diablo 1 Mod
http://pathofexilegame.pl/ - first Path of Exile fansite - Since January/February 2011
Last edited by Noktis on Dec 13, 2014, 4:26:51 AM
"
As a one time customer service gesture, any Closed Beta players who purchased more than five stash tabs before 1pm PST January 23 can contact our support team to receive a free stash tab per group of five that they purchased (prior to that cut-off date). This will bring them in line with the special that we are running where groups of six stash tabs are the cost of five. We are offering these bonus tabs because our Closed Beta supporters generously supported us while the game was much smaller.


Może ktoś szerzej mnie to wyjaśnić. Gdyż mój angielski jakby do końca nie łapał. :)
Jeśli w zamkniętej becie kupiłeś więcej niż 5 zakładek w skrzynce to napisz do supportu dostaniesz jedną za darmo, plus dodatkową jedną za każde kolejne 5 kupionych zakładek.

Robią to dlatego, żeby nie być stratnym skoro teraz można kupić 6 zakładek w cenie 5.
"
d0mi3l wrote:
"
As a one time customer service gesture, any Closed Beta players who purchased more than five stash tabs before 1pm PST January 23 can contact our support team to receive a free stash tab per group of five that they purchased (prior to that cut-off date). This will bring them in line with the special that we are running where groups of six stash tabs are the cost of five. We are offering these bonus tabs because our Closed Beta supporters generously supported us while the game was much smaller.


Może ktoś szerzej mnie to wyjaśnić. Gdyż mój angielski jakby do końca nie łapał. :)



aleeeeeeeeeeeż proszę, na szybko tyłumaczone ;)
"

Każdy osoba z zamkniętej bety która kupiła/nabyła więcej niż pięć zakładek w schowku przed godziną 22:00, 23 stycznia (chodzi bodaj o start open bety) może skontaktować się z suportem aby otrzymać jedno dodatkowe miejsce w schowku przypadające na pięć które kupili. To postawi ich w korzystnej sytuacji gdzie obecnie grupa sześciu zakładek kosztuje pięć. Oferujemy ten bonus ponieważ Supporterzy z zmkniętej beta wspierali nasze działania kiedy gra była o wiele mniejsza


czyli jak kupiłeś 5 zakładek to dostajesz jedną gratis, kontaktuj się z supportem :)



o, Jagerek był szybszy :)
'Cause Im in Beast Mode
Last edited by Prithvijaj on Jan 25, 2013, 5:53:51 AM

Report Forum Post

Report Account:

Report Type

Additional Info