Polish Community

Siema, pytanie od nooba. Właśnie przerzucam się z D3 i zamierzam grać na HC. Ponoć melee na HC życia nie mają - która postać ranged jest najlepsza do Solo HC? ;) jeżeli jest jakiś temat traktujący o tym to poproszę o linka ;]
"
nevarion wrote:
Siema, pytanie od nooba. Właśnie przerzucam się z D3 i zamierzam grać na HC. Ponoć melee na HC życia nie mają - która postać ranged jest najlepsza do Solo HC? ;) jeżeli jest jakiś temat traktujący o tym to poproszę o linka ;]

Polecam "Ranger" lub "Witch" z czego raczej byłbym bardziej przychylny w ten drugi wariant przez wzgląd na drzewko (np. bardzo łatwo zrobić summona lub wykształcić postać pod konkretny gem) lecz wtedy jesteś BARDZO MOCNO zależny od umiejętności aktywnych postaci w przeciwieństwie do tej pierwszej opcji gdzie wprawdzie słabo lecz da się jeszcze coś zdziałać bez many. Co ciekawe-mi osobiście także całkiem nieźle na HC grało się "Shadow" pod trapy, ale może to tylko moje osobiste odczucia połączone z szczęściem hehe.

Swoją drogą witam wszystkich forumowiczów:)
Last edited by WochuMC on Feb 2, 2013, 5:32:45 PM
"
nevarion wrote:
Siema, pytanie od nooba. Właśnie przerzucam się z D3 i zamierzam grać na HC. Ponoć melee na HC życia nie mają - która postać ranged jest najlepsza do Solo HC? ;) jeżeli jest jakiś temat traktujący o tym to poproszę o linka ;]

kto tak ciebie okłamał ... dobry build pod HC i juz..
Europe-Poland :D
MrJim Ranger 82lvl physical-build
MrJimo Templar 59lvl support-build
Wow, the polish community seems to be huge!

Nice to have you here, guys!

Greetings from a neighbour! ;-)

Have fun!
Große deutsche Community mit TS, Forum und Infos gesucht? -> http://www.exiled.eu/
Last edited by Cowboy28 on Feb 3, 2013, 5:23:33 AM
"
Cowboy28 wrote:
Wow, the polish community seems to be huge!

Nice to have you here, guys!

Greetings from a neighbour! ;-)

Have fun!


Thanks Dear Friend,
not only i but we all appreciate your kind words. Our community is huge 'cause we united -one love=PoE ;)
Sse You in the game,
Greetings!



Ktoś szuka czegoś pod crafting ? Wszystko 4L. Jest parę rare'ów


'Cause Im in Beast Mode
"
Cowboy28 wrote:
Wow, the polish community seems to be huge!

Nice to have you here, guys!

Greetings from a neighbour! ;-)

Have fun!


Thanks for nice words :)
I witamy w Polskiej społeczności ;))
CASUAL GAMER
Wyleciał mi fajny ring dzisiaj

"
yo_mama wrote:
Wyleciał mi fajny ring dzisiaj



hmmm ja nic nie widzę na tym screenie. coś ślepy jestem. weź go zlinkuj (wejdź w swoją postać tu na forum, wejdź w stash albo inventory - tam gdzie masz przedmiot i kliknij na niego* - wrzuci go wtedy tu na forum)


*wystarczy kliknąć w item, bez żadnych kombinacji alt sralty ;)
'Cause Im in Beast Mode
Last edited by Prithvijaj on Feb 3, 2013, 9:24:14 AM
Z tego co widzę, ten ring nie jest taki imponujący.

Report Forum Post

Report Account:

Report Type

Additional Info