Polish Community

Ludzie ile czekaliśnie na keya ?
"
Kamil06w wrote:
Ludzie ile czekaliśnie na keya ?


Ale jakiego keya przecież to darmowa gra i nie potrzeba kluczy do niej :P

Mam do opylenia taka oto kozacka tunike, w sam raz dla rangera. W zamian szukam unikatowej 2H mace/axe/sword. Jezeli ktos cos ma, lub cokolwiek innego wartego uwagi niech do mnie napisze.
Pozdrawiam
“We all know that light travels faster than sound. That's why certain people appear bright until you hear them speak.”
Last edited by Ne0mega on Feb 1, 2013, 9:51:18 PM
"
Kamil06w wrote:
Ludzie ile czekaliśnie na keya ?



spróbuj tego key'a:

THI5-G4M3-I5-FR33-D0N7-K3Y-M3-H3R3

:D


A właśnie, ktoś pisał że od patcha x.x.x nie warto już grać w HC - pytam why? bo nie bardzo się orientuję
'Cause Im in Beast Mode
Last edited by Prithvijaj on Feb 2, 2013, 4:53:07 AM
"
Prithvijaj wrote:

A właśnie, ktoś pisał że od patcha x.x.x nie warto już grać w HC - pytam why? bo nie bardzo się orientuję


Nie wiem kto to wymyślił ;) HC to HC, więc za bardzo nie wiem czemu miało by się coś zmienić pod tym względem.
Kimon, dzięki za przepis na Chaos Orba. Rozumiem, że żółciaków nie trzeba identyfikować.

Ma ktoś jakieś ciekawe gemy pod staff lub buff'y?
Luka_Wars skoro nie wiedziałeś jak zrobić Chaos Orba to może to ci się przydać. Kliknij mnie :D polecam ten plugin do Chrome. Pokazuje wszystkie przepisy i to co do nich brakuje ;). Ogólnie jest w cholerę przydatny i nie trzeba samemu się zastanawiać nad wszystkimi przepisami :D.
O hai :D
Last edited by Quantom on Feb 2, 2013, 12:32:40 PM
"
Nie wiem kto to wymyślił ;) HC to HC, więc za bardzo nie wiem czemu miało by się coś zmienić pod tym względem.



Avipunk, znalazłem !
"
tentomasz wrote:


Nie gram na hc. Hc miało sens w do 1.09d ;)




Sam nie wiem o co chodzi, ale z chęcią się dowiem ;)
'Cause Im in Beast Mode
kuuuurde, jakie masakrycze kolejki! ja tu sesje mam, chce pograć! czy kiedykolwiek mi sie uda zalogować??
Ktoś chętny na robienie map ? ^.-
Europe-Poland :D
MrJim Ranger 82lvl physical-build
MrJimo Templar 59lvl support-build

Report Forum Post

Report Account:

Report Type

Additional Info