Polish Community

Zapraszam do mojego sklepu http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/89821, znajdziecie może trochę złomu dla siebie ;)
No mały lvl, ale ja się nim jaram xD
Witam polskie community ;)
Mam parę przedmiotów, których mogę się pozbyć. Jak ktoś będzie zainteresowany to pisać tutaj na PM albo w grze, IGN: Viveris
Byłbym niezmiernie wdzięczny jeżeli ktoś by chciał się wymienić na Orb of Regret (w sumie potrzebuje ich jeszcze koło 20), ponieważ chcę "odrobinę" poprawić swojego builda :D
Ponieważ nie bardzo się orientuję co do możliwych cen, możecie mi co nieco podpowiedzieć, tak tylko żebym za dużo nie stracił :D

Mogę też wymienić
jakby ktoś chciał. (jeszcze parę jest w stashu)
Tak w ogóle to Crown of Thorns jest coś warte? Słyszałem, że to najgorszy przedmiot w grze :D
Ej, ale to chyba nie jest temat od trade, co?
Tak na prawdę nikt nie wie od czego ten temat jest :P.
O hai :D
Jakis aktywny polski team badz grupa ( HC ) ?
Gre ogarniam ( pare miechow w CB , teraz dwa chary w +-50 lv w soft core i 35 lv HC ) , czasu na gre w tej chwili rowniez mam sporo , a pograc nie mam z kim.

Pisac na PM ze szczegolami , jezeli jakas grupa sie znajdzie.

Posiadam skype i te wszystkie inne bzdury :p
Last edited by Pallad on Feb 3, 2013, 2:02:37 PM
Witajcie. Mam pytanie. Jak działa Evasion Rating ? Mam w statystykach 5% na unik ataku wroga. Dałem 10% w Evasion Rating i dalej mam 5%. Tak naprawdę nie wiem jak to działa. Może mi ktoś wytłumaczyć ? Tak samo z critical strike rating. Z góry dziękuję.
Witam Wszystkich! prożba mam problem z mapą główną jak i z tą w rogu ekranu generalnie jak ją włanczam to doslownie pojawia się na pół sek. i znika będąc pużniej czarnym tłem jest na to jakiś sposób by działała normalnie? czy jest to wina bety czy mojego sprzętu prożba
"
yo_mama wrote:
Ej, ale to chyba nie jest temat od trade, co?

Tak to prawda... .

"
TITUSWIELGUS wrote:
Witam Wszystkich! prożba mam problem z mapą główną jak i z tą w rogu ekranu generalnie jak ją włanczam to doslownie pojawia się na pół sek. i znika będąc pużniej czarnym tłem jest na to jakiś sposób by działała normalnie? czy jest to wina bety czy mojego sprzętu prożba

Raczej wina sprzętu. Przeinstaluj sterowniki od karty graficznej i postaraj się pisać w Word/Writer po czym popraw błędy ortograficzne zanim zamieścisz wypowiedź na forum.

"
Geoxide wrote:
Witajcie. Mam pytanie. Jak działa Evasion Rating ? Mam w statystykach 5% na unik ataku wroga. Dałem 10% w Evasion Rating i dalej mam 5%. Tak naprawdę nie wiem jak to działa. Może mi ktoś wytłumaczyć ? Tak samo z critical strike rating. Z góry dziękuję.


Niektóre itemy mogą Ci zaniżać statystyki. Sprawdź najpierw to.
CASUAL GAMER
Last edited by Gicu on Feb 5, 2013, 8:00:25 PM
Jest jakaś możliwośc sprawdzenia na stronie albo gdziekolwiek eq jakiegoś gracza? Żeby można było sobie pooglądać.

Report Forum Post

Report Account:

Report Type

Additional Info