Polish Community

"
Noktis wrote:
Wrzucenie itemów do wiadomości jest proste. Wystarczy że klikniesz na "reply" (czyli odpowiedź :] ) Następnie klikasz na swoją postać (lewy górny róg ekranu), później wybierasz dana postać i klikasz na jakiś przedmiot. Kliknięcie na przedmiot sprawi, że kod danego itemu automatycznie wklepuje się do okna wiadomości.


Dzięki za ciekawostkę. A pamiętasz może układ klawiszy do wrzucania itemu na czat w grze? Zapomniało mi się^^
"
magar90 wrote:
even if im come from Poland... its sooo wrong to start "lets make a national group"
the game is international and if i remember the multi language is ENG and WE(PL) have an own PoE website with translated passive skill tree.. so i dont see a point starting post like this1



Sorry, ale ten temat istnieje od kiedy pamiętam (dokładnie: 13 sierpnia 2011 12:39). Inne kraje/języki również mają swoje własne, narodowe tematy. Zresztą jest to praktykowane dosłownie na każdym oficjalnym forum obojętnie jakiej gry. Przejrzyj sobie forum, a ujrzysz: Hungarian Community, Russian Community, French, german itp. itd. Dlatego nie do końca rozumiem twoją frustrację. To, że na General Chacie dzieciaki spamują po polsku powinno się tępić, ale w osobnym temacie na forum? No problem sir!
kurza twarz.

ma ktoś cruel piety crashe?
jak padne i daje na resurect za kazdym razem wywala do pulpitu.
jest na to jakies rozwiazanie? z lekka irytujace to juz jest
"

Dzięki za ciekawostkę. A pamiętasz może układ klawiszy do wrzucania itemu na czat w grze? Zapomniało mi się^^


CTRL + ALT + Prawy Przycisk Myszy. You're welcome. ;)
“We all know that light travels faster than sound. That's why certain people appear bright until you hear them speak.”
Last edited by Ne0mega on Jan 31, 2013, 6:52:36 PM
Hej!

Ja mieszkam w Australii ale gram wszystkich godzinach i mogę pomóc w tłumaczeniem lub cokolwiek innego moi bracia i siostry mogą potrzebować ^_^

Dodaj mnie w grze i przywita albo zostawić notatkę dla mnie tutaj.

Czołem!
Avipunk, szkoda czasu na tego trolla.








-------------------
pathofexile.eu.org
diablo1.ovh.org
Diablo 1 Mod
http://pathofexilegame.pl/ - first Path of Exile fansite - Since January/February 2011
Last edited by Noktis on Dec 13, 2014, 4:22:48 AM
Super, może i świerzak, ale zawsze mam problem, jak dorobić się dobrych itemków ....

Rozumiem już, że nawet jak dostaję sharady, na przykład
to plus, bo wtedy 20 połączę w jeden i sprzedam za jakies 80 scrolli ...

Gorzej z tym, że nie wiem, kiedy warto identyfikować przedmiot i czy nie lepiej go sprzedać, no i jak zdecydować, czy ten przedmiot, np:
są warte sprzedaży u ludzika czy w sklepie. Ale poczytam jeszcze te stronki co linkowaliście
Sprzedam pancerze pod crafting:
Bananowy, to pewnie zależy od twoich potrzeb.

Itemy 3S3L o różnych kolorach kieszeni wymieniam na Chromatic Orb.

Itemki z % zbieram i wymieniam na Armourer's Scrap lub Blacksmith's Whetstone lub Glassblower's Bauble.

''Żółte'' itemy identyfikuję i sprzedaję za Orb of Alternation.

''Niebieskie'' na Orb of Transmutation.

To chyba najbardziej wartościowe kombinacje. Jak ktoś zna inne, z chęcią poznam.
ja jeszcze zbieram na chaos orby... wiecie cały zestaw zółtych itemów.

1 chest, 1 helm, 1 boots, 1 gloves, 1 two handed weapon or 1 one handed weapon and 1 Shield, 2 rings, 1 amulet and 1 belt. To caly przepis na chaos orba. Oczywiście sprzedaje się na recipy crapy słabe. Tak samo jak kluka zbieram tez +% quality przedmioty i wymieniam.

IGN: KimELF, I encourage every player before making a thread to use Search option, Yes forum has that!

Report Forum Post

Report Account:

Report Type

Additional Info