Polish Community

Wrócisz, gdy przerżniesz. Milej zabawy!
"
Asiek777 wrote:
Wrócisz, gdy przerżniesz. Milej zabawy!

Ha, dobre ;))
CASUAL GAMER
"
Asiek777 wrote:
Wrócisz, gdy przerżniesz. Milej zabawy!


Pisze to osoba, która ma konto od 18 dni. Hehe. Dobre.


Przerżnąłem już nie raz. I nie mam zamiaru wracać do Defaulta ;)

EDIT: Chyba, że chodziło ci o to, że postać gdy zginie, zostaje przenoszona do deault league. Bez obaw - usuwam każdą postać która zginie na hardkorze ;)
Last edited by Avipunk on Jan 31, 2013, 7:15:55 AM
I am all for these kind of threads, just please don't flood the General chat ingame.

Cheers from Hungary!
"
Parun wrote:
I am all for these kind of threads, just please don't flood the General chat ingame.

Cheers from Hungary!


Polak, węgier - dwa bratanki, i do szabli i do szklanki! / Lengyel, magyar – két jó barát, együtt harcol, s issza borát!

I write on general chat in English, but... You know, internet kids... We can't controll them, they are like germs ;)
"
Avipunk wrote:
"
Parun wrote:
I am all for these kind of threads, just please don't flood the General chat ingame.

Cheers from Hungary!


Polak, węgier - dwa bratanki, i do szabli i do szklanki! / Lengyel, magyar – két jó barát, együtt harcol, s issza borát!

I write on general chat in English, but... You know, internet kids... We can't controll them, they are like germs ;)


I knew that saying in polish too :) extremely popular saying in both countries :)

I hope you all have lots of fun with this game!

Cheers
Zapraszam na polskiego teamspeaka:
ts.path-of-exile.pl (haslo:poe)
A ja mam pytanie - jak zarobić, znaczy się uzbierać dobre przedmioty w tej grze ??

Zauważyłem, że raczej nie ma sensu zbierania każdego magicznego przedmiotu czy też lepszego, bo jego wartość w sklepie jest nawet nie warta jednego wisdom scrolla.

Także jakie wy itemy zbieracie, aby coś to się opłacało ?? W tej chwili jak potrzebuję wisdomów, to chodzę sam po mapie i zbieram małe przedmioty, aby się uzbierało i będzie z tego ze 2 scrolle, może 3.
"
A ja mam pytanie - jak zarobić, znaczy się uzbierać dobre przedmioty w tej grze ??

Zauważyłem, że raczej nie ma sensu zbierania każdego magicznego przedmiotu czy też lepszego, bo jego wartość w sklepie jest nawet nie warta jednego wisdom scrolla.

Także jakie wy itemy zbieracie, aby coś to się opłacało ?? W tej chwili jak potrzebuję wisdomów, to chodzę sam po mapie i zbieram małe przedmioty, aby się uzbierało i będzie z tego ze 2 scrolle, może 3.



Widać, że świeżak ;)

Już tłumaczę najprościej jak się da:
Paczka orb of alternation
= 80 scrolli
Paczka orb of transmutation
= 160 scrolli


Niezidentyfikowany niebieski(magiczny) przedmiot = 2/5 (?)

Niezidentyfikowany żółty (rare) przedmiot - 2/5 (?)


Na początku gry warto ponakładać na siebie wszystko co magiczne, jeśli masz jakiś zwykły dobry item którego nie chcesz wywalać bo daje Ci dużo arm/eva/enSHLD -> ulepsz go orbem transmutacji

Czasem identyfikując item magic/rare możesz trafić na śmiecia który nie nada się Tobie do niczego, albo to sprzedasz na $Trade Chat'cie albo któremuś z npców. Możesz dostać orby alternacji albo



możesz ulepszać itemy odpowiednio:

Bronie / zbroje / poszerzać gniazda na gemy / łączyć gniazda / ulepszać do rare / nadawać nowe właściwoścy dla rare'a / rozszerzać rare o jedną dodatkową cechę (np +1mln do ataku ;P ) / nadać losowe liczby dla właściwości item'a / ulepszanie gema / ulepszać przedmiot do losowej unikalności / zmieniać kolory w gniazdach

'Cause Im in Beast Mode
Chyba tego nie muszę tłumaczyć ale na wszelki wypadek wspomnę tylko że jeśli chcesz znaleźć lepsze itemy to warto zwiększyć współczynnik rarity który odpowiada za większą szansę na lepszy drop

np tak jak tu:


Quantity odpowiada ze większa ilość wypadających przedmiotów:




Jak się zmotywuję to napiszę poradnik PoE dla początkujących graczy
'Cause Im in Beast Mode

Report Forum Post

Report Account:

Report Type

Additional Info