Polish Community

"
Gicu wrote:
"
Noktis wrote:
"
Gicu wrote:
Ja osobiście wybrałem Witch. Przyjemna postać i dosyć... charyzmatyczna.
By the way. To forum odnośnie zaproszeń a nie wymiany taktykami itp. ;] .
Nie gadaj głupot.


A co w mojej wypowiedzi było głupotą wg. Ciebie? ;)

@figielek161718: toż to sama przyjemność przecież :)
Chdoziło mi o drugą cześć wypowiedzim bo można ja rozumieć że to forum słuzy po to, żeby sępić o klucz a nie to nie ejst celem tego forum (przynajmniej nie takie było zmierzenie).

"
Skelecross wrote:

"
Noktis wrote:
"
Gicu wrote:
(...)
Nie gadaj głupot.

A dla tego Colę (dietetyczną). :)

@Skelecross nie bądź taki do przodu bo ci tyłem wyjdzie. :)
http://pathofexilegame.pl/ - first Path of Exile fansite - Since January/February 2011
Last edited by Noktis on Jan 18, 2013, 9:30:09 AM
Dobra. Macie tu jeszcze 1 FREE KEY ;]

SH94S-RHJSY-GS59Y-6MUH(x) kto odgadnie ostatni znak ukryty pod X klucz jest jego ;]

To tak co by nie było za łatwo i każdy miał szanse ;).

Jak klucz zostanie wykorzystany to oczywiście powiadomię aby nie trzeba było na darmo się ścierać.








EDIT: Wykorzystany! -> SH94S-RHJSY-GS59Y-6MUH5 (Used)
CASUAL GAMER
Last edited by Gicu on Jan 18, 2013, 9:40:20 AM
Dzielily mnie milisekundy xD
Siema no to w środę startujemy, ja już mam klan jak coś to zapraszam rekrutacja ON, aha i mam małe pytanie otóż jak wyjdzie OB to wszystkie postaci i itemy z legacy znikają tak ?
"
Mat wrote:
Siema no to w środę startujemy, ja już mam klan jak coś to zapraszam rekrutacja ON, aha i mam małe pytanie otóż jak wyjdzie OB to wszystkie postaci i itemy z legacy znikają tak ?

Tak.
CASUAL GAMER
"
Gicu wrote:
"
Mat wrote:
Siema no to w środę startujemy, ja już mam klan jak coś to zapraszam rekrutacja ON, aha i mam małe pytanie otóż jak wyjdzie OB to wszystkie postaci i itemy z legacy znikają tak ?

Tak.


Dziękuję ;)
Jest jakas dobra duszyczka ktora poratowala by mnie kluczem? Przez prywatna wiadomosc prosilbym o wyslanie
Ciekawe o czym będziecie tu pisać jak już ruszy OB. Skoro nie będzie "próśb" o klucze to może zaleja nas fala postów typu "dajcie itema" albo "zapodaj kto build" :-)








-------------------
pathofexile.eu.org
diablo1.ovh.org
Diablo 1 Mod
http://pathofexilegame.pl/ - first Path of Exile fansite - Since January/February 2011
Last edited by Noktis on Dec 13, 2014, 4:30:21 AM
"
Noktis wrote:
Ciekawe o czym będziecie tu pisać jak już ruszy OB. Skoro nie będzie "próśb" o klucze to może zaleja nas fala postów typu "dajcie itema" albo "zapodaj kto build" :-)


Nie mędrkuj tylko daj keya! Plz! :)
Nie mogę się doczekać open bety!

Report Forum Post

Report Account:

Report Type

Additional Info