Polish Community

Poratuje ktoś keyem ? Weekend długi a do środy daleko ^^
beta key
Ten sam problem;) bardzo ale to bardzo prosze o beta key jest weekend...a D3 troszke sie przejadlo:P
Last edited by UFOzDBN on Jan 18, 2013, 6:47:23 PM
"
Noktis wrote:
Ciekawe o czym będziecie tu pisać jak już ruszy OB. Skoro nie będzie "próśb" o klucze to może zaleja nas fala postów typu "dajcie itema" albo "zapodaj kto build" :-)


Dobre :P

Jak wejdzie open, zaroi się od dzieciaków bluzgających na każdego. Ale będzie miło.
Tak to już jest w grach :) grają w nią dorośli ale też dzieciarnia, głownie oni ;P...ja nie będę ściemniał, również ze 3 razy napisałem prośbę o kluczyk bo nie dane mi było zagrać a chciałem obadać grę by mieć lepszy start w OBT, nie udało się, ale to już tylko 4 dni ;P

Życzę wszystkim graczom dużych sukcesów w PoE :)
Last edited by Cormax on Jan 19, 2013, 5:40:14 AM
Wlasnie sie zalogowalem pierwszy raz od kilku miechow i.... pustki, wszedzie pustki. Co sie stalo z ludzmi co grali jeszcze te kilka miechow temu. Bylo ich ponad 1k ciagle a teraz, moze ze 100
Czekam i czekam aż tu w końcu się doczekałem ob :) już w środę . Klucz do Path jest ciężko dostać , ile ja fora i portali internetowych odwiedziłem to jest nie do powiedzenia i to tylko po to żeby zdobyć key (na marne). Misja zdobycie key'a nie powiodła się, ale OB już za chwilę : )

Pozdrawiam.
Ja to się trochę boję tej open bety. PoE ma na prawdę świetny klimat i świetnych ludzi można spotkać.
Czy mógłby ktoś mi wysłać klucz na pw?

@Tak wiem, że za 4dni jest OB., ale proszę o klucz.
"
Cenwargh wrote:
Wlasnie sie zalogowalem pierwszy raz od kilku miechow i.... pustki, wszedzie pustki. Co sie stalo z ludzmi co grali jeszcze te kilka miechow temu. Bylo ich ponad 1k ciagle a teraz, moze ze 100
Dziwisz się? to naturalne że przed czystką nikogo niema.

Report Forum Post

Report Account:

Report Type

Additional Info