Polish Community

panowie zlitujcie się już mnie oczy bolą od tego ciągłego odświeżania z nadzieja ze ktoś wpisze klucz i uda mi się zgarnąć go ... :P
Ludzie, jesteście pocieszni. Nie zostało więcej niż tydzień do Open Bety, a tu znowu cała strona rozmów o kluczach. Dajcie sobie na wstrzymanie, to tylko tydzień. Zamiast żebrać o klucz to pójdźcie do biblioteki, wypożyczcie z 2-3 książki. Za nim je przeczytacie, już będziecie mieli dostęp do gry.
Szukam keya prosze wysłać na email: brona.kaswr@gmail.com lub na pw plissss
Potrzebuję beta keya , jeżeli ktoś ma na zbyciu proszę wysłać na pw , z góry dziękuję..
"Is there such a thing as an absolute, timeless enemy? There is no such thing, and never has been. And the reason
is that our enemies are human beings like us. They can only be our enemies in relative terms."
Ma ktos moze kea na zbyciu? chce przetestowac gre przed OB a d3 juz zygam... dzieki! :)
Ja osobiście wybrałem Witch. Przyjemna postać i dosyć... charyzmatyczna.
By the way. To forum odnośnie zaproszeń a nie wymiany taktykami itp. ;] .
CASUAL GAMER
Last edited by Gicu on Jan 17, 2013, 6:23:06 PM
"
Gicu wrote:
Ja osobiście wybrałem Witch. Przyjemna postać i dosyć... charyzmatyczna.
By the way. To forum odnośnie zaproszeń a nie wymiany taktykami itp. ;] .
Nie gadaj głupot.




-------------------
pathofexile.eu.org
diablo1.ovh.org
Diablo 1 Mod
http://pathofexilegame.pl/ - first Path of Exile fansite - Since January/February 2011
Last edited by Noktis on Dec 13, 2014, 4:30:57 AM
Witam panowie, mialby moze ktos jakis klucz na zbyciu? wiem ze do open bety jeszcze pare dni ale normalnie jak zobaczylem te gre wczoraj to chyba zwariuje tak dlugo czekac :P. Na pewno jesli ktos by sie podzielil to w przyszlosci jak bede gral odwdziecze sie, taki juz mam zwyczaj :) a moj mail to www.figielek161718@wp.pl jakby ktos chcial podeslac :)
witam ma ktos keya na zbyciu?
Mój email: brona.kaswr@gmail.com

Report Forum Post

Report Account:

Report Type

Additional Info