Polish Community

Ktoś wie o co chodzi z tymi losowaniami klucza na stronce?

A na Path of Exile trafiłem z forum D3 :D ciekaw jestem co gra ma do zaoferowania i czy będzie lepsza od konkurenta Zamieci.
"
Fruttism wrote:
Ktoś wie o co chodzi z tymi losowaniami klucza na stronce?

A na Path of Exile trafiłem z forum D3 :D ciekaw jestem co gra ma do zaoferowania i czy będzie lepsza od konkurenta Zamieci.


Timer losuje co chwilę jedno konto, które nie ma jeszcze statusu Beta lub Alpha Testera i nadaje temu kontu status Beta Testera. Nadaje to właścicielowi konta kod aktywacyjny pozwalający na ściągnięcie Beta klienta i grę w Closed Beta Realm.

Podstawowe informacje o grze i o jej różnicach w porównaniu z cyklem Diablo możesz zaczerpnąć z wielu źródeł. Nieskromnie polecam wywiad ze mną przeprowadzony na dniach przez serwis mmorpg.org.pl. :)

http://mmorpg.org.pl/news/zobacz/Path-of-Exile-bez-tajemnic

Więcej informacji w naszym ojczystym języku możesz znaleźć na stronie:

http://pathofexilegame.pl/

"
Gicu wrote:
Ja osobiście wybrałem Witch. Przyjemna postać i dosyć... charyzmatyczna.
By the way. To forum odnośnie zaproszeń a nie wymiany taktykami itp. ;] .


Barman! Piwo dla tego pana. :D

"
Noktis wrote:
"
Gicu wrote:
(...)
Nie gadaj głupot.


A dla tego Colę (dietetyczną). :)
Last edited by Skelecross on Jan 18, 2013, 5:30:55 AM
^

Dla mnie beta key'a ok?
"
souljah25 wrote:
^

Dla mnie beta key'a ok?


^

Dla mnie bogactwo, Ferrari 360 Spider, willa na Mazurach i armia pięknych służących ok?
Last edited by Skelecross on Jan 18, 2013, 5:34:18 AM
dawaj keja chamie :D Spotkamy sie w grze to zobaczymy co potrafisz :D
"
souljah25 wrote:
dawaj keja chamie :D Spotkamy sie w grze to zobaczymy co potrafisz :D




:3

A już tak na serio, nie warto zaczekać te 5 dni i zacząć grę od świeżo wprowadzonej Open Bety? Nawet jeżeli dzisiaj dostaniesz od kogoś klucz, to i tak za te pare dni ci skasują wszystkie postacie.
Last edited by Skelecross on Jan 18, 2013, 5:49:18 AM
Nie warto ja sam chcialbym keya zeby teraz sprawdzic ta gre przysiedziec troche ogarnac ja sprawdzic jakies postacie i po OB zaczac rowno z innymi a nie tracic czas na ogarnianie tej gierki :)
"
Noktis wrote:
"
Gicu wrote:
Ja osobiście wybrałem Witch. Przyjemna postać i dosyć... charyzmatyczna.
By the way. To forum odnośnie zaproszeń a nie wymiany taktykami itp. ;] .
Nie gadaj głupot.


A co w mojej wypowiedzi było głupotą wg. Ciebie? ;)

@figielek161718: toż to sama przyjemność przecież :)
CASUAL GAMER
Last edited by Gicu on Jan 18, 2013, 5:54:34 AM
"
Nie warto ja sam chcialbym keya zeby teraz sprawdzic ta gre przysiedziec troche ogarnac ja sprawdzic jakies postacie i po OB zaczac rowno z innymi a nie tracic czas na ogarnianie tej gierki :)


Czasem mam wrażenie, że co niektórzy traktują Open Betę jako oficjalny start gry.

Ehh... właśnie sobie uświadomiłem, że za te parę dni będę musiał coś zrobić ze swoim opisem. :P
Wolicie sygnaturę z gołą babą czy wzór obliczania obrażeń w grze?

PS. A co się stanie z tym tematem, gdy główny powód rozmów minie? Czy przetrwa on bez żebrania o klucze? Czy nie zgnije w oparach merytorycznej dyskusji? Czy w ogóle ktoś będzie tu wchodził?
Last edited by Skelecross on Jan 18, 2013, 6:20:45 AM
"
Skelecross wrote:
"
Nie warto ja sam chcialbym keya zeby teraz sprawdzic ta gre przysiedziec troche ogarnac ja sprawdzic jakies postacie i po OB zaczac rowno z innymi a nie tracic czas na ogarnianie tej gierki :)


...
PS. A co się stanie z tym tematem, gdy główny powód rozmów minie? Czy przetrwa on bez żebrania o klucze? Czy nie zgnije w oparach merytorycznej dyskusji? Czy w ogóle ktoś będzie tu wchodził?

Też się zastanawiam. Myślę, że powstanie nowy temat dla społeczności PL i będą płakać za czymś innym a nie za kluczami beta.
CASUAL GAMER

Report Forum Post

Report Account:

Report Type

Additional Info