Polish Community

Siemano jestem starym graczem w POE, jesteś jakaś dobra Guildia ? z chęcią dołączę bo wróciłem do gry, gram Marauderem pod cyclone level 77. Szukam party na mapy, bo chcę szybciej level zrobić ;)
Pytanko. SLyszalem ze gierka umarla i prawie nikt nie gra,czy to prawda? warto zaczynac?
"
Kamilek77 wrote:
Pytanko. SLyszalem ze gierka umarla i prawie nikt nie gra,czy to prawda? warto zaczynac?


10 lipca wraz z dodatkiem The Awakening gierka odżywa i wtedy jak najbardziej warto zacząć. ;)
The Bother progress: 11%

You don't even imagine how much harm you've caused. I'm not sure I'll live long enough to finish "The Bother". You're one of my murderers. You will never get my forgiveness unless you make up for what you've done.
Chciałbym wszystkich rodaków zaprosić do jednej z największych a prawdopodobnie największej polskiej gildii Path Of Exile Polska [GROM]

Chętnych, którzy chcą się przyłączyć zapraszam na szept w grze (mój IGN: Marcin) lub jeśli jestem offline proszę zostawić swój IGN na PW tu na forum.

Zapraszam również na naszego TSa ts3.pathofexile.pl oraz nasze forum (największe polskojęzyczne poświęcone Path of Exile) http://pathofexile.pl/forum
IGN: @Marcin
Last edited by XnIcRaM on Jul 14, 2015, 1:51:47 PM
Cześć wszystkim szukam aktywnej gildii z TS która pomoże mi ogarnąć grę, wspólne wypady na mapki itd. Coś o mnie Grzesiek lat 24, pracujacy. Chyba tyle. Czekam na jakieś info na PW. Pozdrawiam.
Witam, poszukuje osób do party na nową ligę HC, aktualnie 3 osoby już są. PW
Witam,
Szukam osób do wspólnej gry- ligi softcore, gra na luzie, lewelowanie/mapowanie.
Aktualnie 84 lvl- Cyclone Duelist.
Kontakt PM
czolem, poszukuje polskiej gildii do wspolnej zabawy - na sezonie.
Witam wszystkich, poszukuję osób do wspólnej zabawy od 4 marca jak wejdzie rozszerzenie + nowa liga SC.
Fajnie by było porobić razem master'ów oraz mapy T10+. Pozdrawiam.
Witam was.

Otoz mam prosbe. Niedlugo sie bronie na podyplomowce i potrzebuje do tego danych.
Jesli jest mozliwosc posze o uzupelnienie ponizszego forumularza.

http://goo.gl/forms/GClA7dUADR


Poza tym...
Waszym zdaniem scion nie bedzie troche ponad inne klasy ?

Report Forum Post

Report Account:

Report Type

Additional Info