Polish Community

ja się chętnie dołączę ale jestem nowym graczem wiec będzie ze mną dużo problemow jak założę postać podaj nick tutaj dopisze tutaj jej nick :D
Cześć. Szukam gildii, w której nieco mógłbym się poduczyć i wspólnie pograć.
Gram na Standardzie. Na razie mam 35lvl Marauder, idę sprawdzonym buildem z forum, ogarniam już o co chodzi w orbach i craftingu itd., jestem aktywny, cały czas się rozwijam.
Preferowałbym, aby gildia miała TeamSpeaka, mam 18 lat, gwarantuję wysoką kulturę osobistą :)
Proszę o pw tutaj, ewentualnie w grze nick: PuckowatyPucek :)

EDIT: Jak widzicie już zbliżam sie do 50lvl, jeśli jakaś gildia byłaby zainteresowana mną, to zapraszam :)

Edit 2: 56lvl, szkoda, że nie ma chętnej gildii na mnie :)
Last edited by rocket222 on Jan 8, 2015, 4:28:27 PM
Hej znajdzie się jakaś Polska gildia na Torment? Grę już trochę znam... ale nigdy w sumie nie byłem w żadnej gildii. Pytałem kilka razy na globalu bez odzewu. Czyżby nikt nie grał? W ostatnich ogłoszeniach też nie widzę polskich gildii na Torment.
Szukam aktywnej gildii Bloodlines/HC. Regularny gracz.
Witam. Od kilku dni zaczynam poznawać PoE. Samemu jest trochę ciężko i nie ukrywam, że miło by było gdyby jakaś gildia przygarnęła "świeżaka" ;)
Mam TS3, także w godzinach wieczornych jak tylko będę grał to również będę z niego korzystał.
Aktualnie gram ligę standardową ale nie ma problemu, żeby spróbować coś innego.
Pozdrawiam
Witam, szukam luźnej polskiej gildii w Torment. Głównie dla celów pomocy/wymianie mniej wartościowego sprzętu, gdyż grać preferuję na solo, aczkolwiek w razie czego chętnie służę pomocą ;). 28 lat

Obecnie gram:
lvl 76 Scion PoisonArrow-Acro-MoM
gram po 1-kilka godzin dziennie

PS. posiadam też trochę sprzętu (w tym parę perełek Legacy) w Standardzie jakby ktoś byl zainteresowany, sam juz gram tylko w Torment
IGN Bzyk

R.I.P. No-Aegis Necro tank (3.2.0) ;(
Szukam gildii na Bloodlines, 85lvl trapper. Głównie do mapowania i robienia daily Masterów. Gildia z tsem najlepiej
Zapraszam do gildii Exiles_of_Poland -> stwórzmy coś fajnego razem - zobaczymy czy Nam wyjdzie :]
Wnoszac po ostatnich postach w tym watku, nie istnieje w danej chwili wieksza gildia Pl na Bloodlines ?

Znam kilka malych ale male jak wiadomo nie cieszy zbyt dlugo ;-)
Simka
kiedy wyjdzie polska wersja PoE ???

Report Forum Post

Report Account:

Report Type

Additional Info