Polish Community

"
qb3k wrote:
Simka
kiedy wyjdzie polska wersja PoE ???


Wydaje mi sie, ze nigdy.
No to nigdy nie zagram w ta gre, a szkoda bo fajna, jak narazie DIABLO najlepsze
Witam, szukam gildii na std. Główna postać to LA ranger -69lvl, 5,5-6k dps, a obecnie tworzę witch pod summon raging spirit. ING: Xedimo lub Xedimus.
Ktoś chętny do wspólnego mapowania na stardard? 73lvl pisac w grze reduaraM_Q
Przepraszam jeśli powtarzam pytanie.

Jaka jest maksymalna ilość "Mistrzów" bo chyba wszystkich w kryjówce się nie da zmieścić ?
Może da się jakość zrobić żeby byli wszyscy ?
Szukam gildii na torment, 76 cyclone mara i 76 fb witch. Wspólne mapki, daily questy i miła atmosfera to kwestie, które mnie interesują :)
"
usul22 wrote:


Jaka jest maksymalna ilość "Mistrzów" bo chyba wszystkich w kryjówce się nie da zmieścić ?
Może da się jakość zrobić żeby byli wszyscy ?


od 2 do 4 (+Leo) w zależności od levelu Mistrza, od którego masz kryjówkę (3 od lvl 5, 4 od lvl 7 + Leo). Na lvl 8 można ich sobie codziennie wymieniać, bo nie tracą expa, ale na razie nie da się mieć wszystkich jednocześnie.
The Bother progress: 11%

You don't even imagine how much harm you've caused. I'm not sure I'll live long enough to finish "The Bother". You're one of my murderers. You will never get my forgiveness unless you make up for what you've done.
Hej, orientujecie sie czy sa jakies polskie gildie grajace przede wszystkim hardcore? Mam na mysli ekipe, ktora skacze po temp hardcore ligach i robi high-levelowe mapy, a nie socialowy zlepek ludzi do rozmow o pogodzie(nie obrazajac nikogo, taki styl mi zwyczajnie nie pasuje).
http://i.imgur.com/8fqgfAh.png
Last edited by rinleezwins on Apr 8, 2015, 5:54:20 AM
witam, istnieja jeszcze jakies gildie polskie ?
Witam jak wygląda sprawa zakupu punktów do POE?
Trzeba mieć konto walutowe?
Po prostu przeliczają na złotówki (np. 5 $)?
Z Paypal'a zrezygnowałem. Kiedyś były punkty na alle... Mam obawy o podawanie numeru karty itd.
Czekam na dobre rady...

Report Forum Post

Report Account:

Report Type

Additional Info