Polish Community

Witam :)

Mam takie pytanie odnośnie nagród za eventy :) Zdobyłem Storm Cloud Long Bow oraz Faigraves' Tricorne, ale po "założeniu" ich nie wyglądają tak jak model 2D w ekwipunku. Nie wiem czy to jakiś bug czy co :/

Dzięki za odpowiedź :D
Szczerze mówiąc nie miałem jeszcze okazji tego zobaczyć ja te przedmioty wyglądają założone.
Ale owszem powinny wyglądać tak jak na obrazkach (jak większość legendarnych przedmiotów).

Zadaj pytanie na "general" najlepiej. Pewnie ktoś Ci odpowie o co chodzi :).
CASUAL GAMER
jestem kupa
"
Gicu wrote:
Szczerze mówiąc nie miałem jeszcze okazji tego zobaczyć ja te przedmioty wyglądają założone.
Ale owszem powinny wyglądać tak jak na obrazkach (jak większość legendarnych przedmiotów).

Zadaj pytanie na "general" najlepiej. Pewnie ktoś Ci odpowie o co chodzi :).



Właśnie znalazłem posta, że ktoś ma podobny problem i ponoć dopiero pracują nad stworzeniem modelu 3D już po "założeniu" przedmiotu, ale ile w tym prawdy to nie wiem :)
"
ibase wrote:
jestem kupa

Zgadza się. Jesteś.
CASUAL GAMER
"
Gicu wrote:
Zaglądnijcie do działu z gildiami jak chcecie z kimś pograć :).

Z tymi polskimi gildiami to raczej biednie. Chętnie dołączyłbym do jakiejś aktywnej.
"
"
Gicu wrote:
Zaglądnijcie do działu z gildiami jak chcecie z kimś pograć :).

Z tymi polskimi gildiami to raczej biednie. Chętnie dołączyłbym do jakiejś aktywnej.

Po prostu brak ludziom synchronizacji.
Trzeba być na podobnym poziomie i mieć podobne zaopatrywanie na grę aby fajnie się grało w gildii.
CASUAL GAMER
Jakaś duża, aktywna Polska gildia na domination? wyszukiwarka znalazła <grom> ale od 2 dni nie mogę złapać online GL albo jakiegoś oficera.
Szukam ludzi chętnych do mapowania. Posiadam własną gildie. Mogę również dołączyć do istniejącej. Obecnie gram tylko NEMESIS. Pozdrawiam!
To zapraszam do naszej gildii: ParadiseLost (można zobaczyć z mojego profilu).

Poza tym jeśli ktoś z Was chętny to zapraszam do nowego forum dla gildii. Powstało parę dni temu. Tylko tam można aplikować do nas i uczestniczyć w życiu gildii!.

www.paradiselost.gicu.pl
CASUAL GAMER

Report Forum Post

Report Account:

Report Type

Additional Info