Polish Community

Jeśli ktoś chce to mogę udostępnić TS3.

Mogę założyć oddzielną grupę dla graczy PoE - jeżeli ktoś zainteresowany to zapraszam ts.dayz.pl odezwijcie się do któregoś z adminów to Wam założy prywatny pokój do gry ze znajomymi.

Sam czekam na 1.0.0 - hc oczywiście! Rangerka ;)
Pytanie, czy ktoś tworzy już polskie gildie, wwracam do gry wraz z pełną wersją i szukam jakiejś.
Last edited by Asiek777 on Oct 23, 2013, 9:04:48 AM
"
gathor wrote:
Eh, po co wam te spolszczenia. Z gier można się nauczyć tyle angielskiego. A angielski zawsze się przyda. Ja się uczyłem na Fallout 1, słownik mi się rozleciał :) Niech sobie zainstalują gierkę jak się spodoba to i język nie będzie przeszkodą. Pozdrawiam grono polskie, Mad.

Ps. Nowe ligi, hahahhahahha!




Dokładnie. Ja wyciągnąłem dużo słownictwa z samych gier. Powinniście tak samo robić, a na dobre wam to wyjdzie.
"
Asiek777 wrote:
Pytanie, czy ktoś tworzy już polskie gildie, wwracam do gry wraz z pełną wersją i szukam jakiejś.


Podbijam i jak coś jestem chętny:) Ja również powracam do gry wraz z dzisiejszym dniem premiery i zawsze lepiej w grupie, aniżeli solo. Zwłaszcza kiedy jest to slasher.

Pozdro.
"
Evantis wrote:
Gotowi na 1.0.0? :)


Hell yeah :D
Jeśli nie macie z kim wspólnie grać to przypominam że jest oficjalny serwer TeamSpeak3 dla naszej strony path-of-exile.pl.
Obecnie jest to jedne z głównych miejsc spotkań polskich graczy Path of Exile, gdzie wzajemnie dyskutujemy na tematy związane z grą, wspieramy się podczas rozgrywki, handlujemy ze sobą a także w łatwy sposób grupujemy się w drużyny.
Serwer ma 512 wolnych slotów. Dzień w dzień przesiaduje na nim kilkadziesiąt osób.

Adres serwera: ts3.path-of-exile.pl

Hasło: poe

Również utworzyliśmy największą polską gildię. Zapraszamy! :)
http://path-of-exile.pl Polska strona

http://poestatistics.com Ladder statistics
Last edited by Grom on Oct 27, 2013, 1:33:51 PM
Witam serdecznie! właśnie ściągam klienta gry to będą moje pierwsze kroki w Path of Exile. Tak więc wbije na ts i będę zapewne dużo pytał ;p

Do zobaczenia w grze !


Czy witch będzie dobrą klasa dla początkującego?
"
Polish my shoes pls. Ty.

Polish yourself.

BTW.
Stworzyłem gildie i na serio zamierzam ją rozwijać (dodawać pkt. na zakup skrzyni i sloty.)
Gram zawsze po 18 godzinie, w weekendy trochę dłużej.

Gildia "ParadiseLost" http://www.pathofexile.com/guild/profile/5836
CASUAL GAMER
Last edited by Gicu on Oct 27, 2013, 2:31:23 PM
Mam 3 miesieczna przerwe od poe. Jeszcze nie gralem w 1.0, ale widze sporo nowosci. Czy GGG zrobili cos z trade, czy nadal handel polega na spamie czatu? Sa jakies zmiany w iiq oraz iir?
"
Nyerlathotep wrote:
Mam 3 miesieczna przerwe od poe. Jeszcze nie gralem w 1.0, ale widze sporo nowosci. Czy GGG zrobili cos z trade, czy nadal handel polega na spamie czatu? Sa jakies zmiany w iiq oraz iir?

Z handlem nic nie zrobili. Nadal wygląda on tak jak wyglądał. Pytanie czy chcemy by inaczej wyglądał?
Ja nie. Został mi w genach stary sposób handlowania z Diablo II i chyba dobrze mi z tym.

Ewentualnie co mogli by dodać to jakieś miejsce w grze gdzie można by było stawać i handlować łupami ale tylko wtedy gdy faktycznie gramy (NIE JAK TO AH W D3).
To moje spostrzeżenie.

"
iiq oraz iir?

nie mam pojęcia o czym piszesz.

Korzystając z sytuacji nie spamując tylko z tym zapraszam do casualowej gildii:
ParadiseLost.
CASUAL GAMER

Report Forum Post

Report Account:

Report Type

Additional Info