Polish Community

"
Gicu wrote:
"
iiq oraz iir?

nie mam pojęcia o czym piszesz.


Increased Item Rarity oraz Increases Item Quantity
"
Gicu wrote:

Korzystając z sytuacji nie spamując tylko z tym zapraszam do casualowej gildii:
ParadiseLost.


nie kumam tej anglikanskiej polsczyzny... czy naprawde tak trodno o fajna poslka nazwe? juz pare grup widzialem z polski co uzywaja angielskie nazwy... juz tak wam jezyk ojczysty obrzydl?

'sorry' za bledy :P
"
arbait_333 wrote:
"
Gicu wrote:

Korzystając z sytuacji nie spamując tylko z tym zapraszam do casualowej gildii:
ParadiseLost.


nie kumam tej anglikanskiej polsczyzny... czy naprawde tak trodno o fajna poslka nazwe? juz pare grup widzialem z polski co uzywaja angielskie nazwy... juz tak wam jezyk ojczysty obrzydl?

'sorry' za bledy :P

Po prostu nazwy są bardziej "uniwersalne" a wzorowałem się po prostu na mojej kapeli, którą słucham i właśnie nazywa się Paradise Lost.
Dlatego też nazwa gildii bo znaczenie tego też pasuje do Path Of Exile.
CASUAL GAMER
Dawno nie grałem i mam pytanie - ile wyszło aktów i poziomów trudności?

Jestem w akcie III, poziomu ''cruel'', ubiłem Dominusa i za cholerę nie wiem, co dalej.
"
Dawno nie grałem i mam pytanie - ile wyszło aktów i poziomów trudności?

Jestem w akcie III, poziomu ''cruel'', ubiłem Dominusa i za cholerę nie wiem, co dalej.


Jak ubiles Dominusa na Cruel to zaczynasz od poczatku na Merciless. Acty sa nadal 3 i trzy poiomy trudnosci. Pozdrawiam.
I AM MAD
ZAP!ZAP!ZAP! ME SOOO WIZZARD!
"
gathor wrote:
"
Dawno nie grałem i mam pytanie - ile wyszło aktów i poziomów trudności?

Jestem w akcie III, poziomu ''cruel'', ubiłem Dominusa i za cholerę nie wiem, co dalej.


Jak ubiles Dominusa na Cruel to zaczynasz od poczatku na Merciless. Acty sa nadal 3 i trzy poiomy trudnosci. Pozdrawiam.

Dzięki za odpowiedź. Dzisiaj rano udało mi się przejść do następnego poziomu, ale wydaje mi się, że zrobiłem to przechodząc przez teleport po zabiciu Dominusa (wydawało mi się, że to TP gracza z party, ale chyba został on wygenerowany po pojawieniu się tego NPC-ta z Solaris Temple).
Last edited by Logytaze on Nov 23, 2013, 4:15:38 PM
650 stron, ło matko jak to się szybko rozrosło :D

Hm, są jacyś chętni do pogrania? Najlepiej mapek, albo od nowa, bo mam chęć zrobić templara. Nick: Jespers

Zapraszam :D
Witam i pozdrawiam
Siema, wróciłem po 4 miesiącach.
Default - BaangNaEkranie, jak ktoś chce pograć razem/pogadać :)
My IGN: HarhanStave
Zaglądnijcie do działu z gildiami jak chcecie z kimś pograć :).
CASUAL GAMER
Last edited by Gicu on Dec 2, 2013, 10:51:41 AM

Report Forum Post

Report Account:

Report Type

Additional Info