Polish Community

Szukam klucza do bety dla przyjaciela. Swoje niestety rozdalem dawno temu.Jesli ktos mialby 1 klucz z ktorym nie ma co zrobic bylbym bardzo wdzieczny i szczescli ze mamy z ziomkiem w co grac w ten weekend.
Byłbym niezmiernie wdzięczny gdyby ktoś podesłał mi klucz do bety. Diablo 3 okazało się być póki co niewypałem i jedyne co można policzyć mu na plus, to to, że dzięki D3 dowiedziałem się o istnieniu PoE. Niesamowicie mnie to zainteresowało i wręcz pali mnie żeby móc wreszcie zalogować się, i samemu zagrać w coś co przypomina stare dobre h'n's.
szukam klucza do bety
"
Grom wrote:
W poniedziałek 14 Stycznia 2013 o godzinie 02:00 czasu polskiego rusza tygodniowy event. Zbieramy na niego drużynę. Zgłoszenia tutaj.

Przy okazji dodam że dział z gemami na naszej stronie został odnowiony i zaktualizowany o nowe opisy wszystkich klejnotów, ich właściwości, porady a także filmy prezentujące je w akcji.


Jeśli chodzi o stronkę z klejnotami, to zrobiłeś na mnie wrażenie - bardzo pomocna sprawa, naprawdę polecam wszystkim wraz z filmami pokazowymi. Przydałby się system komentarzy pod klejnotami, tak aby każdy mógł dodać coś od siebie (- do tematu oczywiście).

Natomiast w drużynie bym wystąpił, ale pracując na 3 zmiany i mając 16 miesięcznego malca, to nie wiem, czy znajdę czas aby się dołączyć, aczkolwiek dam jeszcze znać.

Pozdrawiam.
No w końcu udało mi się znaleźć Polskie community Yaay. A tak przy okazji jeśli ktoś miałby klucz na zbyciu to z chęcią się zaopiekuję :)
Czekam z zapałem na otwartą betę, ale kluczem nie pogardze.
Pytanie, czy są jakieś bardziej polskie serwery, lub coś w tym guście?
przygarne jakiegos bezpanskiego beta klucza :)
"
d0mi3l wrote:
"
Grom wrote:
W poniedziałek 14 Stycznia 2013 o godzinie 02:00 czasu polskiego rusza tygodniowy event. Zbieramy na niego drużynę. Zgłoszenia tutaj.

Przy okazji dodam że dział z gemami na naszej stronie został odnowiony i zaktualizowany o nowe opisy wszystkich klejnotów, ich właściwości, porady a także filmy prezentujące je w akcji.


Jeśli chodzi o stronkę z klejnotami, to zrobiłeś na mnie wrażenie - bardzo pomocna sprawa, naprawdę polecam wszystkim wraz z filmami pokazowymi. Przydałby się system komentarzy pod klejnotami, tak aby każdy mógł dodać coś od siebie (- do tematu oczywiście).

Natomiast w drużynie bym wystąpił, ale pracując na 3 zmiany i mając 16 miesięcznego malca, to nie wiem, czy znajdę czas aby się dołączyć, aczkolwiek dam jeszcze znać.

Pozdrawiam.


Dzięki, dobry pomysł z komentarzami postaram się je dodać.


Dzisiaj jeszcze zaktualizowaliśmy statystyki na polskiej stronie oraz na angielskiej poestatistics.com gdzie wygląda to bardziej przejrzyściej.

Dodaliśmy sporo nowych rzeczy między innymi:
- W profilu gracza dodano statystyki udziału w eventach, najlepsze osiągnięcia, ulubione klasy danego gracza itp.
- Każda postać ma teraz bardziej szczegółowe statystyki np. po kliknięciu w konkretną datę możemy zobaczyć co postać robiła w dany dzień z dokładnością co do 15 minut, sprawdzić statystki miesięczne, tygodniowe oraz czy brała udział w eventach.

To oczywiście oczywiście część nowości jakie tam znajdziecie :)
http://path-of-exile.pl Polska strona

http://poestatistics.com Ladder statistics
Zamienię klucz do War Z na Steamie na klucz do bety PoE. Proszę o PM.
Odi profanum vulgus et arceo.
Ja chętnie oddam inva do bety DotA 2 za keya PoE.

Report Forum Post

Report Account:

Report Type

Additional Info