Polish Community

Witam, jak wygląda sytuacja z kluczami ? Są dwie opcje albo mogę kupić za 10 $ albo dostać od kogoś kto już ma dostęp do gry tak ? ;p
"
foma1234 wrote:
Witam, jak wygląda sytuacja z kluczami ? Są dwie opcje albo mogę kupić za 10 $ albo dostać od kogoś kto już ma dostęp do gry tak ? ;p


Blisko, ale nie dokładnie. Są 3 opcje:

- kupno
- zaproszenie od innego gracza
- wylosowanie za pomocą Timera
@Supremacy_PL
Dzięki wielkie za key! :)

---

Czas zacząć tą chwilą przygodę z PoE. Istnieje jakaś stronka z buildami dla postaci? Niby i tak za tydzień zostaną skasowane ale już chciałbym sobie zobaczyć wydajniejszą wersję swojej postaci ;) Nie wiem jeszcze jaką klasę wybiorę ale Shadow wygląda zachęcająco :)

W tej grze istnieje podział typowo z wowa? Czy każda klasa może pełnić każdą rolę w grze. Chodzi mi tutaj typowo o tanków, dpsów itd.

Jest któraś klasa wyjątkowo dobra do gry solo/pve?
Z góry przepraszam za spam ale jeśli ktoś dysponuje może kluczem który tylko u niego zalega i jest w stanie się podzielić byłbym wdzięczny :) Sporo czasu grałem w diablo ale już się przejadło i bym chciał spróbować czegoś nowego a PoE wydaję się być warte zachodu.
edit/
Ok już mam aktywne, dzięki ;)
Last edited by foma1234 on Jan 16, 2013, 7:55:14 AM
"
Evil188 wrote:
@Supremacy_PL
Dzięki wielkie za key! :)

---

Czas zacząć tą chwilą przygodę z PoE. Istnieje jakaś stronka z buildami dla postaci? Niby i tak za tydzień zostaną skasowane ale już chciałbym sobie zobaczyć wydajniejszą wersję swojej postaci ;) Nie wiem jeszcze jaką klasę wybiorę ale Shadow wygląda zachęcająco :)

W tej grze istnieje podział typowo z wowa? Czy każda klasa może pełnić każdą rolę w grze. Chodzi mi tutaj typowo o tanków, dpsów itd.

Jest któraś klasa wyjątkowo dobra do gry solo/pve?


Myślę, że najlepiej build jest tworzyć samemu. Wybierz sobie kilka celów w drzewie i powoli swoim tempem próbuj do nich dojść podczas gry. Podczas zdobywania poziomów staraj się na zmianę dodawać punkty do wytyczonej drogi i dawać punkty w miejsca, które obecnie są ci potrzebne by nie mieć problemów z pokonaniem jakiegoś przeciwnika. Gotowe buildy są zazwyczaj umieszczane przez graczy o dużych umiejętnościach i dobrym ekwipunku. Nikt cię nie zapewni, że jego build sprawdzi się na postaci prowadzonej przez ciebie.

W grze nie ma stałego podziału ról - każda klasa może być każdym. Poszczególne klasy mają oczywiście jakieś predyspozycje, tzn. można się spodziewać, że Marauder jest lepszą podstawą do zrobienia tankera niż Witch, ale nie jest to duże ograniczenie.
Last edited by Skelecross on Jan 16, 2013, 8:34:36 AM
Witam,
ma ktos na zbyciu jakis kluczyk?

Z gory dziekuje
Już niedługo :)
IGN : Sir_Big
Umiem zrobic szpagat razem z saltem w tyl, żądam keya!;d
Jeżeli ma ktoś zbędny klucz i wysłał by mi go , byłbym bardzo uradowany ;D chciałbym przetestować POE, wcześniej grałem w D3, ale mam już go dość. z góry dzięki.
Mógłby mi ktoś wysłać beta key na maila? nie mogę się doczekać open beta. To dopiero za tydzień :(. Mój mail milop4@gmail.com

Report Forum Post

Report Account:

Report Type

Additional Info