Polish Community

hej jak najbardziej jestem za laczeniem sie komuny, lecz prosze o pomoc w zdobyciu klucza, jesli ktos ma taki na zbyciu to chetnie przyjme
pozdrawiam
Chętnie bym się umówił z kimś na wspólną grę (od początku) póki jeszcze jest CB.
Najlepiej piszcie na PW. ;) Jakoś się dogadamy.

A klucza żadnego niestety nie mam. :P
FRHBA-XUCGH-LB7T7-V84N5

Klucz jest zły, na końcu trzeba zamienić pięć na osiem, specjalnie napisałem z błędem by tylko polak mógł wpisać poprawnie, pozdrawiam ;)
klucz wysłany :) pozdrawiam
Last edited by threvor on Jan 8, 2013, 2:01:09 PM
"
threvor wrote:
niedługo rusza open beta ale na pewno znajdą się jeszcze tacy którzy mają ochotę przetestować grę a nie mieli do tej pory okazji bądź szczęścia w różnych konkursach :) mam do wydania jeszcze JEDEN klucz jak go zdobyć? wszystko jest proste, tak jak ostatnim razem - zainteresowani piszą do mnie maila tmpczasowee@o2.pl w którym chcę by została udzielona odpowiedź na pytanie: dlaczego to Ty powinieneś dostać klucz a nie ktoś inny :) ze wszystkich wypowiedzi wybiorę JEDNĄ osobę która będzie najbardziej wiarygodna, kreatywna a przede wszystkim szczera i po prostu odpowiedź mi się spodoba :) klucz wyślę najpóźniej do jutra (08.01.2013) do godziny dwudziestej (20:00) pozdrawiam i powodzenia :)


ja jebie co za ludzie
"
threvor wrote:
niedługo rusza open beta ale na pewno znajdą się jeszcze tacy którzy mają ochotę przetestować grę a nie mieli do tej pory okazji bądź szczęścia w różnych konkursach :) mam do wydania jeszcze JEDEN klucz jak go zdobyć? wszystko jest proste, tak jak ostatnim razem - zainteresowani piszą do mnie maila tmpczasowee@o2.pl w którym chcę by została udzielona odpowiedź na pytanie: dlaczego to Ty powinieneś dostać klucz a nie ktoś inny :) ze wszystkich wypowiedzi wybiorę JEDNĄ osobę która będzie najbardziej wiarygodna, kreatywna a przede wszystkim szczera i po prostu odpowiedź mi się spodoba :) klucz wyślę najpóźniej do jutra (08.01.2013) do godziny dwudziestej (20:00) pozdrawiam i powodzenia :)

ps: w mailu proszę podać nick z forum :)
Może jeszcze niech nagrają jak tańczą "Gangnam style" i wrzucą na YouTube?

-------------------
pathofexile.eu.org
diablo1.ovh.org
Diablo 1 Mod
http://pathofexilegame.pl/ - first Path of Exile fansite - Since January/February 2011
Last edited by Noktis on Dec 13, 2014, 4:31:12 AM
świat pełen jest idiotów :D
Chętnie przyjmę na klatę klucz do bety od rodaka :)
Witam Rodaków, z checią przyjmę kluczyk jeszcze do bety i przetestuje gierę ;)
Czekam na życzliwego daroczyńcę ;)
Bfree
Kuzwa, dostac kluczyk to jak wygrac w lotka :)
Jak macie z checia przyjme kluczyk do bety.
Bfree

Report Forum Post

Report Account:

Report Type

Additional Info