[🇵🇱] 🛠️ | United.Machine | Rec: OFF & Slots: tba | ⚙️

Dzień dobry - gildia United.Machine rozpoczyna rekrutację na ligę Ultimatum 3.14!. Przyjmiemy 3 osoby - zanim złożysz podanie, proszę przeczytaj pierwszy post rekrutacyjny w całości. https://www.pathofexile.com/forum/view-thread/2907200.
Last edited by LogazdoR on Apr 4, 2021, 6:32:37 AM
bump
Witam.
w poe gram od Bestiary tam zaczynałem. później przerwa i wróciłem od Betrayala. i tak w każdej lidze grałem nie każdą intensywnie wynikało to z osobistych upodobań do ligii, no i nie było z kim grać.
Tak samo jest z a aktualna liga Ritual. Niemam z kim grać pomimo spędzenia dużo czasu w samym ritual to bardziej skupiałem sie na testowaniu buildów pod Ultimatum.
na pytania i inne rzeczy których nieda sie sprawdzić na moim profilu odpowiem na PM.
Pozdrawiam Rejzo.
Witamy serdecznie w gildii i GL! Zapraszamy jeszcze 2 osoby w lidze Ultimatum ;)
bump
bump - przyjmiemy 2 osoby na ligę Ultimatum. Przed złożeniem podania przeczytaj pierwszy post w tym temacie, szukamy osób regularnie grających co ligę i robiącą endgame :)
ref
Hej,

Krótko o sobie;

Wiek : 32
Doświadczenie w POE : gram od około 7-8 lat, z przerwami na jedną ligę.
3.13 score: nie robiłem challenge, bo zwyczajnie mi się nie chciało, ale skończyłem z 250exami w stashu i itemach. Nic specjalnego, ale może pokazać ewentualny poziom doświadczenia.
Ulubione buildy: w dużej mierze łuk - CA,TR. Po za tym meta - necro, self curse blade vortex HH, BfBB pure phys. W tej lidze startuję BfBB fire conversion inquisitor. Nie jestem fanem melee :D

Szukam ludzi z doświadczeniem jak i bez niego do wspólnej zabawy. Gram conajmniej kilka godzin dziennie (czasem 8 ^^) dlatego też nie przesiaduję cały czas na kanale głosowym Disco. Jeśli jest to dla was akceptowalne to chętnie dołączę ;)
Last edited by Girand on Apr 14, 2021, 8:34:03 AM
Witam, 26-latek po Polibudzie, umiejętności związane analizą, logiką, wgryzaniem się w problemy i łamaniem mechanik są raczej na zadowalającym poziomie. Grę potraktowałem poważnie podczas Legionu, od tamtego momentu zaczynałem robić 36th challenge. Straciłem dostęp do starego konta, na obecnym zacząłem od ligi Metamorph i nowego Atlas expansion.

W grze jestem raczej aktywny (przynajmniej te 3h dziennie są odpracowane w zależności od motywacji). Oczywiście dłuższe sesje są standardem. Jeśli zadania są wykonane, liga jest w trybie stagnacji i brakuje pomysłów na nowe projekty, robię sobie przerwy, ale zawsze na Discordzie mogę znaleźć czas, żeby posiedzieć/pogadać. Otrzymałem jakieś tam rangi na serwerze TFT, aczkolwiek nie bardzo ma to dla mnie znaczenie, głównie trade'y i challenge.

Większość czasu poświęciłem graniu melee/physical buildom. Głównie ascendancy Gladiator/Chieftain/Juggernaut. Casterzy nie są moją specjalnością aczkolwiek kilka non-meta buildów tego typu zaliczyłem. Jestem graczem, który raczej samodzielnie zajmuje się craftingiem, w przypadku kiedy jest to nieopłacalne czasowo/finansowo - idę na łatwiznę = poe.trade.
Preferuję raczej mechaniki typu hit once - hit hard (Slam skille jako ogół) lub damage over time (bleed/ignite).

Idea funkcjonowania gildii bardzo mi pasuje, wolę zdecydowanie współpracować z grupą kilkunastu osób i prowadzić jakieś dyskusje/dzielić się wiedzą, z indywidualnym podejściem do każdego.
Sprawdźcie proszę swoje skrzynki, wysłałem wam info :)

Wstrzymujemy rekrutację, dzięki za wszystkie zgłoszenia i do zobaczenia w następnej rekrutacji :)
Last edited by LogazdoR on Apr 14, 2021, 5:19:41 PM

Report Forum Post

Report Account:

Report Type

Additional Info