[🇵🇱] 🛠️ | United.Machine | Rec: OFF & Slots: tba | ⚙️

Cześć, nazywam się Michał. W PoE zacząłem pogrywać między ligą Beyond/Torment, zaliczyłem troszkę przerw, bądź mało ogrywałem niektóre z lig. Wracając do mnie, mam 25 lat, nie licząc PoE dużą część swojego czasu gamingowego poświęciłem na gry mmo (głównie Runescape), oraz FPS'y. Aktualnie szukam miłego zakątka do pogrania w większej ekipie.

IGN: ㆍsynthwaveㆍvibe
Cześć, jestem Fabian mam 17 lat. W PoE gram od początku można powiedzieć, miałem dość długą przerwę po czym wróciłem w delirium. Znam praktycznie wszystkie mechaniki gry.
Wszystkie końcowe bossy ukończone, teraz przeważnie bawienie sie grą. W poe gram jednak żeby coś osiągnąć, co ligę stawiam sobie coraz cięższy cel do osiągnięcia. Oprócz PoE lubię sobie pograć we wszelkiej maści RPG, trackmania bądź isaac'a.
Szukam miłych osób z którymi można pogadać i żeby były aktywne.
IGN: CoCHowIEndedHere
Last edited by kingNFS23 on May 20, 2021, 11:48:45 AM
Dzięki za podania, zamykamy rekrutację :)


Gildia United.Machine rozpoczyna rekrutację na nową ligę - Expedition!
Przyjmiemy do naszej ekipy 4 osoby.

Osoby zainteresowane bardzo proszę o przeczytanie pierwszego posta (https://www.pathofexile.com/forum/view-thread/2907200/page/1) gdzie zostało opisane jaką gildią jesteśmy, na co stawiamy, i jak chcemy ją rozwijać. Warto wspomnieć, że od tej ligi rozegramy własny wewnętrzny system oparty o współpracę i rywalizację w którym nowe osoby też wezmą pełny udział. System ten jest wpisany w ligę 3.15, ale więcej dowiesz się jak postanowisz do nas dołączyć.

Powodzenia wszystkim w nowej lidze!

Last edited by LogazdoR on Jul 19, 2021, 6:38:52 AM
ref
ref
ref
ref
mozna do gildii ?
@rogo19 pewnie że można, wysyłałem ci zapro na discorda na PM.

Report Forum Post

Report Account:

Report Type

Additional Info