Polish Community

Szukam Ekipy do wspolnej farmy mapek i gry;)

wiek 22.
Online o kazdej porze dnia i nocy;]


Kontak w grze TiaHarrible lub gg 295388


pozdrawiam!
Miałem w planach organizację takiej ekipy. Niestety zrezygnowałem przez mój brak czasu na "częstą" grę.
Jestem zmuszony więc grać sam - na wyrywki.
CASUAL GAMER
Last edited by Gicu on Mar 24, 2013, 7:15:35 PM
Witam szukam chętnego do bezstresowej farmy mapek, najlepiej tanka (mara z okrzykiem) który mogłby agrować/tankować moby sam jestem rangem 78 lvl, posiadam sporo rarity found i razem możemy wybrać się po skarby:). Mile widziani starsi osobnicy :), komunikator głosowy oraz uczciwość. Jestem online często i gęsto ING: KrwawaBladz
Cześć,

szukam chętnych do gry w Hardcore League. Sam w sumie dość niedawno zacząłem (lvl 47 HC ranger). Jestem "starszym" graczem przed 40tką, który lubi wieczorami podnieśc sobie ciśnienie grając na HC.

Jeżeli ktoś szuka partnera do gry na HC, dajcie znać na PM.
Ello everyone I'm from the states and im living in Krakow, Poland. I'm curious if any of you are also in the area and play hc?

If so do leave me a PM
Last edited by Triceratopss on Mar 25, 2013, 8:42:12 AM
Szukam ludzi do MAP na [SC]
Więcej info PW/w grze.
My IGN: HarhanStave
"
Noktis wrote:
Nic ciekawego :)

Dokładnie ;)
Siema,
Planuję zagrać pierwszą postać na HC. Potrzebuję wszelkiej treści rad.
Zamierzam grać Rangerem, jako że mam z nią najwięcej doświadczenia i potrafię spleść jako taki build z tym, że jestem świadom iż na HC build musi być zmodyfikowany. Czy naprawdę muszę aż tak mocno pocisnąć defence over offence? I od którego etapu starać się overlevel'ować bossów i mapy?
Stackuj po prostu dużo HP i zbieraj jak najwięcej armoru. Farm lokacje aż stwierdzisz, że idzie Ci łatwo i kontynuuj. No i przede wszystkim staraj sie mieć resisty na full, a jak nie masz takiej możliwości to zakładaj różne resisty w zależności jakiego bossa bedziesz bił. Bardzo się też przydaje decoy totem lub skelly totem, uratują Cię wiele razy.

Najważniejsze to zachować rozsądek i nie pchać się w niepotrzebną walkę. O ile normal i cruel to pestka, tak na merciless zaczyna się jatka i walka o przetrwanie, tak więc warto poświęcić trochę dpsu na rzecz bezpieczeństwa.

No i pamiętaj, jak raz zasmakujesz HC to już nie wrócisz na SC :P
Ingame: Rippie
Last edited by mikeskro on Mar 27, 2013, 9:58:53 AM
Dzięki za tipy!
A jak to jest, umierając zawartość skrzyni zostaje tak?
Obawiam się też desynchów, czy ktoś testował komende /oos ? Działa?

Report Forum Post

Report Account:

Report Type

Additional Info