Polish Community

Prawie nic nie warte, niema co patrzeć na Cold Gem +2, ponieważ to broń a broń to główny dostawca Spell dmg, Critic i innych, także ktoś może sobie założyć rózgę z 70% spell 80% crtici 40% critic multi oraz hełm z cold gem +2 i wyjdzie na tym 10 razy lepiej ;)

Gdyby ta rózga miała z 60% spell, 30% cold spell, 70% scritic, 30% multi critic oraz te cold gem +2 to była by warta sporo niestety jej właściwości są bardzo niskie, prócz tego cold gem +2

To tak jakbyś miał armor z tylko increased armor 150% a reszta jakieś smieszne niepotrzebne rzeczy z niskimi wartościami, a do perfekcji brakowało by + add base armor 100, oraz jakiś dobrych resów 25%+ czy regeneracji
Last edited by Foxeye on Mar 14, 2013, 4:13:11 AM
Ok, dzięki za informacje :)
Poszukuje ludzi do wspolnej FARMY/EXP narazie jest nas 3 chlopa wiek 20+

Wlasny ts3

Zapraszam nick PainFearDeath
szukam osoby do wspólnego robienia mapek. Level 80+
Loot proponuje podnoszenie wszystkiego, poniewaz "ninja" krzyczą tylko dzieci które nie rozumieją systemu podnoszenia dropów path of exile polegającym na refleksie.
Oczywiscie w razie czego co do dropów zawsze mozna sie dogadac.

Napisz do mnie albo w grze: Suiyobi

liga default
IGN: EvilWhisper
Cześć!
Szukam zgranej ekipy z TSem. Wiek najlepiej 20+. W poe gram już prawie rok, więc coś tam o grze wiem. Przewinąłem się przez wiele składów, ale zawsze byłem świadkiem ich rozpadu z wielu różnych powodów. Jedyne czego chcę uniknąć to fałszywych ludzi, którzy po kilku tygodniach/miesiącach wspólnej gry, dla orbów, czy itemów są gotowi ci napluć w twarz i zignorować, czyt. graczy-kurew. Miałem już niestety z takimi osobami do czynienia.

Reasumując, szukam ludzi, którzy grają dla przyjemności, a nie dla zysku.

W grę wchodzą również wielonarodowe składy, na codzień posługuję się językiem angielskim, więc to nie będzie problem ;)
Ingame: Rippie
Co tam ludziska słychać ciekawego? Jak się Wam ostatnio gra?
Bierzecie udział w eventach?
CASUAL GAMER
...









-------------------
pathofexile.eu.org
http://pathofexilegame.pl/ - first Path of Exile fansite - Since January/February 2011
Last edited by Noktis on Dec 13, 2014, 4:10:30 AM
Też macie dzisiaj lagi? Gierka cały czas bardzo ładnie mi śmigała, a dzisiaj to nawet po 14fps przy większym ruchu? Są jakieś ogólne problemy czy coś u mnie?
Ja miałem dzisiaj tylko masakryczne desynci przez które kilka razy byłem prawie na defaulcie...
Ingame: Rippie
"
Arteq11 wrote:
Też macie dzisiaj lagi? Gierka cały czas bardzo ładnie mi śmigała, a dzisiaj to nawet po 14fps przy większym ruchu? Są jakieś ogólne problemy czy coś u mnie?

Fakt. było coś takiego!. Strasznie to chodziło.
CASUAL GAMER

Report Forum Post

Report Account:

Report Type

Additional Info