Polish Community

siemano, nie chciało mi sie przeszukiwac tylu stron tematu... pytam wiec teraz:
Czy jest jakas inicjatywa, lub moze juz istnieje cos na zasadzie klanu co by mozna sobie razem mapy farmic?(i nie tylko ofc)
"
krotki wrote:
siemano, nie chciało mi sie przeszukiwac tylu stron tematu... pytam wiec teraz:
Czy jest jakas inicjatywa, lub moze juz istnieje cos na zasadzie klanu co by mozna sobie razem mapy farmic?(i nie tylko ofc)

nie ma systemu gildi/klanów etc.
Europe-Poland :D
MrJim Ranger 82lvl physical-build
MrJimo Templar 59lvl support-build
"
Quantom wrote:
Do oficjalnego wydania powinni poprawić optymalizację :D. W każdym razie sam się dziwię że POE chodzi mi tak płynnie, a w party nie gram więc jak dla mnie jest ok ;).


Juz w ostatnim patchu poprawili optimizacje , moglem grac max w 3 osobowym party , przed patchem , bo przycinalo strasznie. W tej chwili moge spokojnie grac w full party.

"
FrugoTabalugo wrote:
Intel Celeron CPU 2.40GHz
1,00 GB RAM
NVIDIA GeForce FX 5500 (zamierzam kupić NVIDIA GeForce 6200 256MB)
i pytanie czy gra mi pójdzie z "nową" kartą?


Raczej mozesz zapomniec. Ja mam athlona x2 240 3ghz , 3 gb ramu i Geforca 9500 GT 1GB. I gra chodzi mi plynnie tylko na full low , bez cieni , bez AA na rozdzialce 1024x768. A ze gram na HC wiekszych detali dac nie dam , bo jedna przycinka paru sekundowa i dupa. Owszem moge ustawic lepsza grafike dac AA , ale przy 800x600 , a wtedy gra wyglada jeszcze gorzej.

Wiec nowa karta praktycznie nic Ci nie da , sama karta nie pociagnie Ci gry jak masz tylko 1GB ramu i slaby procek.

Badzmy szczerzy moze i PoE ma "klimatyczna" grafike , ktora wyglada jak gra sprzed lat , ale niestety gra jest nowa i jakies wymagania sprzetowe miec musi , a twoj czy moj komp na rok 2013 to juz ruiny sa :p . Wiec ja sie ciesze ze w ogole smiga gra playnnie chociaz na LOW
Last edited by Pallad on Feb 16, 2013, 7:49:21 AM
Witajcie.

U mnie gra chodzi bez zająknięcia, po ostatnich patchach lekka poprawa.

Pytanie do znawców tematu.

Czyste porównanie, do wyboru dwa wariant:

Templar jeden totem + lightning strike + broń jednoręczna + tarcza i kilka spell ofensywnych i defensywnych

Templar dwa totemy (ancestral bond) + wand + tarcza + czary ofensywne

Chciałem rozwijać postać w kierunku dwóch totemów ale przy Ancestral Bond nie można samemu zadawać żadnych obrażeń dlatego myślę o jednym totemie (spell totem with ARC) do tego bron z lightning strike.

Proszę o sugestie osób znających się w temacie.

Co do gildii, niestety trochę brakuje tego systemu ale zwróćmy uwagę że jest to wciąż beta i może wiele rzeczy ulec zmianie.
Witam .

Mam pytanie do osób ogarniętych w tym temacie

co moge dostać za te itemy Hardcore

Spoiler
Sidhebreath, Paua Amulet Fairgraves' Tricorne, Leather Cap The Searing Touch, Long Staff
Spoiler


Ja nie mam kompletnie pojęcia a nie chce zostać wyrolowany:D

Sidhebreath, Paua Amulet

I jak się wstawia itemy jako obrazki?

Ign LilDeril
Last edited by Popis on Feb 16, 2013, 9:01:53 AM
"
jimomateusz wrote:
"
krotki wrote:
siemano, nie chciało mi sie przeszukiwac tylu stron tematu... pytam wiec teraz:
Czy jest jakas inicjatywa, lub moze juz istnieje cos na zasadzie klanu co by mozna sobie razem mapy farmic?(i nie tylko ofc)

nie ma systemu gildi/klanów etc.

dlatego napisalem "cos na zasadzie" :)
"
skylog wrote:
Witajcie.

U mnie gra chodzi bez zająknięcia, po ostatnich patchach lekka poprawa.

Pytanie do znawców tematu.

Czyste porównanie, do wyboru dwa wariant:

Templar jeden totem + lightning strike + broń jednoręczna + tarcza i kilka spell ofensywnych i defensywnych

Templar dwa totemy (ancestral bond) + wand + tarcza + czary ofensywne

Chciałem rozwijać postać w kierunku dwóch totemów ale przy Ancestral Bond nie można samemu zadawać żadnych obrażeń dlatego myślę o jednym totemie (spell totem with ARC) do tego bron z lightning strike.

Proszę o sugestie osób znających się w temacie.

Co do gildii, niestety trochę brakuje tego systemu ale zwróćmy uwagę że jest to wciąż beta i może wiele rzeczy ulec zmianie.


wiekszy dps jest z 1 totem

2x totem to bardziej fun ( i będziesz używał 1 totemu 2x arc a nie arc i strike )



"
krotki wrote:
"
jimomateusz wrote:
"
krotki wrote:
siemano, nie chciało mi sie przeszukiwac tylu stron tematu... pytam wiec teraz:
Czy jest jakas inicjatywa, lub moze juz istnieje cos na zasadzie klanu co by mozna sobie razem mapy farmic?(i nie tylko ofc)

nie ma systemu gildi/klanów etc.

dlatego napisalem "cos na zasadzie" :)

nie ma nic takiego o ! :D
Europe-Poland :D
MrJim Ranger 82lvl physical-build
MrJimo Templar 59lvl support-build
Last edited by jimomateusz on Feb 16, 2013, 9:12:21 AM
Yo. Opłaca się robić shadowa wzorując się na tym http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/42623 ?? Jestem początkujacym graczem a w grze spotkałem się z opinią że bardzo znerfili crytyki
zapraszam na polska strone o path of exile:
http://path-of-exile.pl
http://poetools.com/ - PATH OF EXILE TOOLS
Zapraszamy na oficjalny serwer TeamSpeak3 dla naszej strony path-of-exile.pl. Obecnie jest to jedne z głównych miejsc spotkań polskich graczy Path of Exile, gdzie wzajemnie dyskutujemy na tematy związane z grą, wspieramy się podczas rozgrywki, handlujemy ze sobą a także w łatwy sposób grupujemy się w drużyny.
Serwer ma 512 wolnych slotów. Obecnie dzień w dzień przesiaduje na nim kilkadziesiąt osób.

Adres serwera: ts3.path-of-exile.pl

Hasło: poe
http://path-of-exile.pl Polska strona

http://poestatistics.com Ladder statistics

Report Forum Post

Report Account:

Report Type

Additional Info