Polish Community

Jimo, ale Blessed Orb jest chyba do plusów, a mi chodzi o bonusowe statystyki, bo mam 50% zredukowaną manę i chcę się tego pozbyć.
"
Jimo, ale Blessed Orb jest chyba do plusów, a mi chodzi o bonusowe statystyki, bo mam 50% zredukowaną manę i chcę się tego pozbyć.

no to tylko chaos xD innej opcji nie ma ^.-
Europe-Poland :D
MrJim Ranger 82lvl physical-build
MrJimo Templar 59lvl support-build
Last edited by jimomateusz on Feb 15, 2013, 4:01:39 AM
już nieważne
Last edited by yo_mama on Feb 14, 2013, 6:21:53 PM
"
Noktis wrote:
Co maja ustawienia grafiki do lagów? lag to opóźnienie związane z wydajnością łącza internetowego i nie ma związku z grafiką. Jeśli chodzi ci o to czy będzie klatkowało to moim zdaniem będzie klatkowało. Ja mam GF 8400GS i gra nie chodzi płynnie.

Ja bym nawet w przypadku tej gry powiedział co mają ustawienia grafiki do fpsów... ;)
Minimalne czy maksymalne ustawienia graficzne - bez różnicy, jest masa rzeczy w tej grze która zaniża klatki nawet do 10, przez co czasami na mapach nie idzie grać, a szczególnie z losowym składem w którym np. ktoś używa umiejętności przyzywania szkieletów, chodź na mapach nie gram z losową ekipą to jednak przekonałem się nie raz podczas farmienia.
Do oficjalnego wydania powinni poprawić optymalizację :D. W każdym razie sam się dziwię że POE chodzi mi tak płynnie, a w party nie gram więc jak dla mnie jest ok ;).
O hai :D
Zaraz Foxeye wyskoczy z tekstem że najlepsza optymalizacja to:


-------------------
pathofexile.eu.org
diablo1.ovh.org
Diablo 1 Mod
http://pathofexilegame.pl/ - first Path of Exile fansite - Since January/February 2011
Last edited by Noktis on Dec 13, 2014, 4:18:52 AM
a jak format to format xD
Europe-Poland :D
MrJim Ranger 82lvl physical-build
MrJimo Templar 59lvl support-build
Last edited by jimomateusz on Feb 15, 2013, 2:55:54 PM
Ba, format lekarstwem na wszystko ;D
Witam.

Od kilku dni szukam odpowiedzi na pytanie i nie jest łatwo.

Buduję postać Lightning Templar + totem i teraz rodzi się pytanie:

Przykładowo używam Arc gem, w drzewku pasywnym biorę elemental damage +10% oraz lightnig damage +10%, czy te moce będą podnosić obrażenia od Arc gem tzn czy sumują się czy tylko jedna z nich działa na obrażenia od piorunów?
"
skylog wrote:
Witam.

Od kilku dni szukam odpowiedzi na pytanie i nie jest łatwo.

Buduję postać Lightning Templar + totem i teraz rodzi się pytanie:

Przykładowo używam Arc gem, w drzewku pasywnym biorę elemental damage +10% oraz lightnig damage +10%, czy te moce będą podnosić obrażenia od Arc gem tzn czy sumują się czy tylko jedna z nich działa na obrażenia od piorunów?


Akurat masz szczęście bo tez mam takiego templara ^^
oby dwa dodają dps , oby dwa dodaj dps ale się nie sumują ,
Liczy to się tak Bazowy dps + ele dmg + light dmg (mniej więcej )
Europe-Poland :D
MrJim Ranger 82lvl physical-build
MrJimo Templar 59lvl support-build

Report Forum Post

Report Account:

Report Type

Additional Info