[PL] Polska Gildia Archaic Legion <ACLN> Rekrutacja otwarta .

1.In game name: Mistluqe
2.Twoj Wiek: 29
3.Liga na ktorej grasz: SC
4.Ile godzin masz przegrane w PoE: ok. 50
5.Poziom doswiadczenia w PoE: beginner
6.Kilka slow o sobie:
W PoE pierwszy raz zagrałem pare lat temu. Nigdy jednak nie potrafiłem zostać przy tej gierce na dłużej. Co kilka lat gdy próbowałem to ciągle się odbijałem. Poprzednio mój najwyższy poziom to był ok. 40. Dziś jest mój piaty dzień grania w PoE (czwarte lub piąte podejście). Wbiłem 60+ lvl i na razie gra mi się świetnie. Postanowiłem zmienić swoje podejście i stwierdziłem, że nie ma sensu grać w tak rozbudowaną grę jak PoE w ciemno. Dlatego w między czasie ciągle szukam wiedzy i próbuję zrozumieć gierkę.
Wydaje mi się, ze gildia mogła by mi w tym nieco pomóc. :)
Last edited by Luqe302 on Apr 28, 2021, 11:01:26 AM
1.PoisonAss_Ultimatum
2.22
3.SC
4.370
5.beginner (godziny lecą, a wiem że nic nie wiem)
6.Generalnie mam aktualnie fazę na poe, mimo studiów większość czasu spędzam w grze. Zrobiłem do tej pory parę postaci, grę zacząłem w poprzedniej lidze, ale właściwie to nic nie osiągnąłem poza paroma t16, do sirusa podejścia nie udało się zrobić, natomiast mam nadzieje że w tej lidze to się zmieni :) Chciałbym dołączyć do gildii, aby było mi się łatwiej wdrożyć w end game i w razie potrzeby dopytywać "starszych". Pozdrawiam
Last edited by Supris on May 3, 2021, 7:40:16 AM
1. IVISI
2. 20 lat
3. sc
4. ok. 400h
5. niby 400 ale nie czuje się jakimś wybitnym graczem więc powiedziałbym, że beginner
6. Gram w poe od poczatku ligi ritual, kilka lat temu próbowałem swoich sił ale nie byłem bardzo zaciekawiony i nie próbowałem zagłębiać się w mechaniki poe. Od ligi ritual cos sie zmienilo i staram się teraz czerpać coraz więcej wiedzy, z czasem może spróbować się na hc ew. ssf sc. Gram oczywiście z czystej przyjemności ale dobrze byłoby uczyć się grać lepiej.
1.In game name: Guardian_Ultimatum
2.Twoj Wiek: 22
3.Liga na której grasz: SC
4.Ile godzin masz przegrane w PoE: ok. 270
5.Poziom doświadczenia w PoE: beginner
6.Kilka słów o sobie: Pierwszy raz zagrałem w PoE około 2 lata temu ale daleko nie zaszedłem i grę odstawiłem. Wróciłem do gry w momencie ligi Ritual gdzie zająłem się grą na poważniej podczas której to ligi robiłem łącznie 3 postacie na których wbiłem level powyżej 80. A gdy wystartowała liga Ultimatum zacząłem grać jeszcze w ten sam dzień. W grę mi się gra przyjemnie i na pewno zostanę przy niej jeszcze długi czas.
1.In game name: SadnessAndEmptiness
2.Twoj Wiek: 25
3.Liga na której grasz: SC (czasem SSF na start)
4.Ile godzin masz przegrane w PoE: 2000+
5.Poziom doświadczenia w PoE: Experienced Player
6.Kilka słów o sobie: Pierwszy raz zagrałem w PoE około 2 lata temu ale daleko nie zaszedłem i grę odstawiłem. Wróciłem do gry w momencie ligi Ritual gdzie zająłem się grą na poważniej podczas której to ligi robiłem łącznie 3 postacie na których wbiłem level powyżej 80. A gdy wystartowała liga Ultimatum zacząłem grać jeszcze w ten sam dzień. W grę mi się gra przyjemnie i na pewno zostanę przy niej jeszcze długi czas.

Zaczalem grac w PoE w czasach Alpha (Docks/Piety farming <3). Odbiłem się mocno, ponieważ ilość pomocy do gry w tamtych czasach była znikoma (ale każdy chaos wtedy był jak złoto + Witch Discharge z tamtych czasów <3).
Uwielbiam Simulacrum, nie cierpię levelingu :D
Czerpię z satysfakcję z pomagania nowym graczom poznać grę i nabyć syndrom sztokholmski. Bywam masohista, który nawet po wbiciu 36 gra do ostatnich dni ligi :)

Poza PoE zajmuje się od 7 lat programowaniem, a od 2 lat zarządzaniem zespołami devów. Jestem fanem sportów wodnych i wszelkiej muzyki oprócz sporej częsci rapu/HH.

~IcyKyo
1.JamNecromancerHam w prywatnej lidze pewnie JamKasztanHam
2.36
3.SC + czasami prywatne ligi HC
4.W tej lidze ponad 300, gram od kilkunastu lig mniej więcej tyle samo (zazwyczaj do 36 challenge'y)
5.mid
6.serialomaniak i gracz, ale jak juz gram to tylko w jedna grę jednocześnie :)
1. Caireann
2. 25
3. Temp SC
4. 1000
5. Beginner+
6. W PoE gram od dawna, ale nigdy nie grałem tak na poważnie, wydawało mi się, że trochę poznałem już tę grę. Na ultimatum postanowiłem zagrać ligę na poważnie i dopiero teraz zauważyłem jak niewiele wiem. Przede wszystkim chciałbym nauczyć się wiele o craftingu w tej grze, bo zaczął on mnie przerażać, kiedy się za niego zabrałem. Dzięki temu wszystkiemu na ten moment gram najdłużej ze wszystkich lig w jakich zaczynałem i czuję jakbym dopiero teraz poznawał grę. Składając podanie mam nadzieję znaleźć pomoc i chętnie od czasu do czasu podyskutować w tym temacie na Discord. Prywatnie pracownik Administracji IT.
1.Morganoss
2.25
3.Temp SC
4.około 300
5.Beginner
6.Na imię mam Patryk , jak dotąd w Poe grałem mocno 4fun dla zabicia czasu, aktualnie staram się nauczyć jak najwięcej żeby kolejną ligę już zacząć z konkretnym planem działania :)
1. PolkensNecrO
2.31
3.Ultimatum
4.ok. 200-300
5. Beginner
6. Jestem Paweł, w Poe gram od 2-3 m-cy, pokochałem tę grę. Gram codziennie, tyle na ile czas pozwala. Chcę się jak najwięcej od was nauczyć.
1.In game name: Pagos_Champ
2.Twoj Wiek: 28
3.Liga na ktorej grasz ( temp. SC/HC): Ultimatum SC
4.Ile godzin masz przegrane w PoE (Okolo): 400-500
5.Poziom doswiadczenia w PoE (beginner's/experienced player/veteran): Beginner
6.Kilka slow o sobie =]: h&s pokochałem w dniu kiedy pierwszy raz odpaliłem Titan Quest'a. Od tamtej pory a był to 2007 rok h&s to jedyny gatunek gry, który uważam za słuszny, potem pojawiło się D3 w które też baaardzo długo grałem i nadal gram, mieszając to z gra w poe. W poe gram od ligi Legacy.

Report Forum Post

Report Account:

Report Type

Additional Info