[PL] Polska Gildia Archaic Legion <ACLN> Rekrutacja otwarta .

1.In game name: https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Siggall
2.Twoj Wiek : 25(zaraz 26)
3.Liga na ktorej grasz ( temp. SC/HC): Aktualnie SC, ale mam zamiar przejść na HC
4.Ile godzin masz przegrane w PoE (Okolo): około 1200 (700 na steamie, nie wiem ile na stand-alone client)
5.Poziom doswiadczenia w PoE (beginner's/experienced player/veteran): coś pomiędzy początkującym a doświadczonym graczem :D
6.Kilka slow o sobie =]. Jestem Sebastian, pochodzę ze Śląska, gram w PoE tak dłużej od Bestiary. Moim ulubionym zajęciem jest pisanie na streamkach z PoE "kiedy melasek Kappa"
1.In game name adiboo91 ( https://www.pathofexile.com/account/view-profile/adiboo91 )
2.Twoj Wiek: 15
3.Liga na ktorej grasz: zazwyczaj SC ale zdarzy się HC :D
4.Ile godzin masz przegrane w PoE: 250-300
5.Poziom doswiadczenia w PoE: beginner's/experienced player
6.Kilka slow o sobie: Mam na imię Adrian pogrywam w poe od 2miesięcy i gra mi się bardzo spodobała a wszystkie osoby z którymi grałem odeszły od gierki. :
1. Goldilo
2. 27 :D
3.aktualnie sc ritual
4.500+ wiekszosc czasu w kryjowce lub na stronach dotyczacych poe zeby dowiedziec si4e co zjeba...
5. beginner's/experienced player
6. na imie mam Patryk, mieszkam na śląsku chciaz Sosnowiec to niee śląsk mam nadzieje ze to ze jestem z Sosnowca nie wyklucza mnie na starcie :) ciezko tak sam o sobie wydaje mi sie ze posiadam poczucie humoru i unikam toksycznosci w kazdym wydaniu
1. Hermesoowy
2. 25
3. SC ritual, od next ligi HC
4. +-600
5. beginner's/experienced player
6. Grywam w poe mocno 4fun, dla zabicia czasu. Lubię sobie śmieszkować i farmić oni goroszi KEKW
Niewiem kto bedzie mnie rekrutował ale z góry przepraszam za zamieszanie

teraz powinno byc wszystko wporzadku.


1. GoldiloPL
2. 27 :D
3.aktualnie sc ritual
4.500+ wiekszosc czasu w kryjowce lub na stronach dotyczacych poe zeby dowiedziec si4e co zjeba...
5. beginner's/experienced player
6. na imie mam Patryk, mieszkam na śląsku chciaz Sosnowiec to niee śląsk mam nadzieje ze to ze jestem z Sosnowca nie wyklucza mnie na starcie :) ciezko tak sam o sobie wydaje mi sie ze posiadam poczucie humoru i unikam toksycznosci w kazdym wydaniu
1.jasqez
2.31
3.SC trade
4.Nie wiem ile godzin ale lig z 10 będzie
5.Veteran ale po 2 letniej przerwie powiedział bym ze begginer przy tych zmianach
6.Gram dla przyjemności między pracą, siłownią a przebieraniem papmersów.
1.LordMarador57
2.28
3.SC
4.Około 2500h
5.Veteran
1. MrCarAndTemlars
2. 21
3. SC
4. 200
5. Mechaniki ogarniam, ale crafting to chyba za duże ryzyko :P
6. Nazywam się Mateusz i chce mieć poe w małym palcu :D
1.Whainekk
2.27
3.SC
4.150
5.Beginner
6.Interesowałem się PoE od dawna ale dopiero od obecnej ligi mam sprzęt który pozwala grać na większej liczbie FPS niż 20 :D
1.Borqal
2.14
3.Ultimatum
4.170
5.beginner+
6.Jestem rogal i wciągnałem się w poe jak w żadną inną grę, więc myślę, że warto by było należeć też do gildii kogoś doswiadczonego! Gram dla przyjemności, nie tryharduje 10 h na dobę.

Report Forum Post

Report Account:

Report Type

Additional Info