Czech and Slovak corner

Zdravím,
koukám že nejvíce aktivních lidí na fóru bylo kolem close bety, a teď když do hry může každý tak je ticho.
Tak co, jak se vám hra líbí? Nebo už nikdo z vás nehraje?
je to pecka, jebat d3 lol
"
Mustis wrote:
je to pecka, jebat d3 lol


tak tak, nvm ako ostatny, ale ja hram uz viac ako pol roka (po sklamani, ktore prislo v maji) a stale si to uzivam.
no ja zacal cca par tydnama a musim uznat ze tak jak sem chtel kupovat D3 - tak z toho rychle zeslo - myslim ze toto me tu bude drzet hodne dlouho - uz jen diky tomu ze je zde moznost aby byla kazda postava origo
Ahojte. Pripomínam, že už dávnejšie som vytvoril SK/CZ fanpage na facebooku, kde by sme mohli vytvoriť silnú komunitu a vzájomne si pomáhať. Už je nás tam pomerne dosť :) Ak máte záujem, pridajte sa https://www.facebook.com/pathofexileSK
Ak chcete máte návrhy na príspevky, alebo chcete prispievať, napíšte mi priamo na page.
Hrate niekto HC ? :)
▄█▀█▀█
PoE hraju uz skoro dva mesice a porad me nehorazne bavi :D Uz jsem dlouho nehral nejakou hru, ktera by me tak dlouho v kuse bavila (krome CSS ktere hraju pres 7 let) a to jsem nikdy nehral Diablo... :D

Hraju jenom Hardcore. Nechapu lidi co hrajou Softcore... To muze hrat snad jen mega lama co se boji umrit, nebo nekdo kdo krade wifi z pizzerie a ma ping 2000 :D Kdyz jsem umrel s lvl 62 freezepulser mara, tak jsem vsechen equip rozprodal na orby a pak prehodil do HC 2:1. Prodavat neco v SC byla moje nejhorsi zkusenost v PoE. Chat je zaspamovanej blbostma a nikdo nic nekoupi ani kdyz to prodavate pod cenou, proste hruza.

Ted jsem lvl 62 LA ranger.
IGN: KioneoneeR
Ahojte začínám s touhle hrou ale znám ji, dělá mi problémi přihlásit se vše mi jde až na to Gateway nevíte co s tím ?
Tak jak je na tom cz/sk komunita? Pořád hrajete?
Jo, i když určitě ne tolik, jako sem hrál v closed betě. S melee buffama, který přícházej, sem ale začal sweep rangerku. Taky se těšim na 3/4 month defautl ligy, jestli to opravdu bude.

build, pokud to někoho zajímá: http://www.pathofexile.com/passive-skill-tree/AAAAAgIAm42v6wguGY7tg9N-NZJOyO4OVvoj9ooi_MXv8MDzZ6DdDVpIfPWHdjqzW6-QCsCmSn01hhjbuc2dqkOcdPEOrSFgnrkppUCgBS3vTmBLMgkotaLqeu9giBLhdO1hUmEhVgSfy4dqhmDuFJBsOlKgnamUDjycJ4TZFHFlTW5pQaqnMEd-xLi-p_jr974UIKvF1fj3MlBHvYFyqd3jmSusqnzZXzlR5lnztC_AGkE_kFWnhBo47DhX4nflMokEsxRN8B8CcYM4ogCpaO98PAWf3w==

Hra je teď celkem mrtvá, ale s těma krátkodobějšíma ligama by měli zase začít aktivnějc hrát lidi z closed bety, takže to bude prdel. Pořád doufám, že se vrátí starej chat systém roztříděnej na obtížnosti, člověk měl opravdu pocit, že je součástí nějaký komunity. :)
Old april 2012 account got stolen
Last edited by Freeslana on May 18, 2013, 6:31:22 AM

Report Forum Post

Report Account:

Report Type

Additional Info