Czech and Slovak corner

Taky zdravim,pokud by mel nekdo klic navic pro me nebo 2 i pro meho bratra tak budu rad a tesim se ve hre,kdyby ne tak tech par dni uz to nejak prezijem a pak se snad shledame ve hre.dik
Dejte beta klíč, díky předem
zdravim , nahodou by se asi ještě nenašel jeden klíč navíc abych si mohl zahrát co ?
Hey pls give me a key i have a birthday today!! ;D
Close beta klic pro nejrychlejsiho:

SH6UK-6ZB4C-D9U8B-BJTTM
Zdravim komunitu,
dovolim si jen připomenout, že máme náš vlastní koutek, kde je spousta informací o Path of Exile v češtině: http://pathofexile.4fan.cz/

Máme tam i vlastní databázi cz/sk hráčů, takže až budete někoho hledat do party, máte se kam obrátit.
CZ/SK Fansite: http://pathofexile.4fan.cz/
Nazdar,
takže jsme se toho (většina) úspěšně dožili a za cca 24 velmi vleklých hodin se otevřou brány vyhnanství i pro ty co zatím neměli to štěstí. Zároveň se určitě navrátí spousta hráčů (jako já), které už přestávalo bavit hromadit majetek (tedy ten virtuání) jen proto, aby nám ho kluci někde od jihu smázli. Nastává nové šílenství podpořené i novým obsahem (3. akt). Doufejme, že to nebude takové fiasko jako rozjezd nejmenované konkurenční hry, kde se někteří z nás po pár hodinách dokázali logovat i ve spánku (Error37).
Zpráva pro všechny sólisty.... v partě je to kupodivu zábavnější a "rychlejší". O dropy se v dobré partě nebojte a proto hurá kumulte se kumuly!
Kdo bude chtít zahrát v partě, tak dejte vědět. Zatím tedy nevím co budu mít za char/build, ale vidím to na nějakého spamera magických vloček s podporou domácího zvířectva (ne spoluhráčů, ale zombie mazlíčků).
Ahoj a zítra v deset večír na značkách ;)
Nenasel by se prosim nejaky klic :-)
"
Sari wrote:
Atesh, witch, level 70 (zatím):
Firestorm se supportgemy jako hlavní damage dealer
Raise Zombies (4 zombice) jako vábnička na potvory a zároveň kanofutter :)
Temporal Chains na zpomalení potvor kterým se líbím více než moje zombice
Frost Wall na blokování dotěrných potvor a hlavně projektilů (kouzla/šípy)
Lightning Warp (na levelu 1) jen tak pro zábavu, sem tam pomůže v úniku a někde se tím dá zkrátit cesta :)

Ještě si expím Fireball a pár dalších kamínků, ale nevím jestli se na ně vůbec dostane :)

To všechno podpořené dostačující regenerací many (97/s), abych nemusel pořád slopat lahvičky.


Tak to vypadá náramně :D
já jsem zatím teprve rozehrál hru a jsem na 5 levelu, ale tvůj styl se mi líbí :-)
Hra je luxusní, ale štvou mě ty talenty. Je jich strašně moc a docela nepřehledné, vůbec nevím do čeho dávat :D

Report Forum Post

Report Account:

Report Type

Additional Info