[🇵🇱] 🛠️ | United.Machine | Rec: OFF & Slots: tba | ⚙️

bump
bumP
BUMP
Bump
Witam

Chcialbym sprobowac sil i oczywiscie czegos wiecej sie nauczyc skoro jestem niedoswiadczonym graczem ;p

Moja postać w Harvest: Nekrocius

Moje doświadczenie: tak naprawde znikome zaczolem grac jakos w polowie Harvestu (chociaz konto mam stare, wczesniej jakos w poe nie gralem)ot i tak sobie biegalem prawo-lewo starajac sie liznac podstawy gry

Mam 35 lat i chetnie przetestuje jak sie gra w PoE w grupie.
@Arlangon

Jesteś przyjęty do naszej Akademii! Oczywiście pułap 24 czelendży czeka na ciebie w lidze Heist, w której będziemy aktywnie grali i mam nadzieję że na "testowaniu" się nie zakończy ;) Na PM wysłałem linka do Discorda, także zapraszam, więcej info znajdziesz w prywatnej wiadomości.
Witam, chciałbym spróbować swoich sił w innej, odświeżonej i przede wszystkim aktywnej ekipie.

IGN: HarvestInSeconds

Swoją przygodę zacząłem od wersji 1.0 steam czyli bodajże Prophecy gdzie tam jak i w Essence wbiłem 36 osiągnięć. Od ligi breach lecę bez hamulców po 40/40.

Wiekowo wiadomo stabilnie, obecnie 25.
Widać że Bogowie Wraeclast się do nas uśmiechnęli, przysyłając niestrudzonego exile'a (lub po prostu przeczytałeś ogłoszenie na NoticeBoard w Twilight Strand :D) ^^.

Witaj w United.Machine !

Zaproszenia na Discordy i klanowe podeślę po godz. 12.

Przypominam że został ostatni slot wolny w gildii przewidziany na ligę 3.12!
Last edited by LogazdoR on Sep 9, 2020, 3:20:26 AM
bump ostatnie miejsce w gildii i zamykamy rekrutacje :)
2600h+, gram 2 lata, harvest odpuscilem totalnie

jestem jednym z tych farciarzy, ktorym dropnal mirror (nieco po 500h gry)

Report Forum Post

Report Account:

Report Type

Additional Info