Polish Community

Wiecie coś może czy będzie polska wersja gry?
You know something can or will be polish version of the game?
jak pytalam GGG w styczniu to mowili ze planują, ale u nich wszystko trwa strasznie dlugo ;P
nie wszystko trwa dlugo :P jak narazie GGG jest najszybciej ulepszającą swoją grę firmą jaką znam, jakis gość policzył ostatnio że od CB śrenio wydają 1 patch na 4 dni. tak samo bugfixy, jakis czas temu widzialem buga ktory w 50 minut po zgloszeniu byl juz naprawiony, zadna inna firma nie ma takiego tempa :D

Inna sprawa jest taka, że jest ich niewielu i maja ograniczone środki, więc muszą ustalać priorytety i kolejkować wszelkie zmiany, a polska wersja gry raczej wysokiego priorytetu nie ma, wiec tak, w tym wypadku raczej troche to potrwa :D
Last edited by Ellohir on Aug 9, 2013, 1:24:59 PM
Jak ktoś potrzebuje z czymś pomocy w grze, dajcie znać.
I zapraszam do lektury mojego poradnika do Maraudera: http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/493891
IGN @Ostropalca
Dzień dobry ja mam taki oto problem z grą , po ładowaniu nowej mapy losowo dostaje błąd "out of memory" i niewiem o jaką pamięć chodzi czy o ram główny którego mam 3 gb ddr2 czy ram na na karcie graficznej którego mam 512 gddr3 - karta to geforce 9600gt. Gdy grałem w to w w ersje 9.0-9.5 pamiętam że gra działa bez problemowo a teraz od około 11.0 ciągle ten błąd losowo wywala.Gram na najniższych ustawieniach grafiki tylko żę z full hd rozdzielczością kiedyś na 9.0-9.5 grafem z grafiką na full ze wszystkim ustawieniami i nie buło błędu "out of memory", teraz niestety ciągle jest ten błąd pomimo zmiany wszyst ustatawień grafucznych. Bardzo prosze o pomoc
Czy ktoś w to jeszcze gra?
Pewnie gra wiele osob. Kiedys byl fajny pomysl zalozenia polskiego zespolu grania w PoE ale umar a teraz polacy chyba juz przestali grac w PoE.
Ja niedawno temu zaczalem grac w PoE, i nawet wciagnalem dwoch kolegow. Swietna gra.
Gra gra, myślę, że bardzo dużo osób gra.
Problem w tym, że niewielu z nich chce się wypowiadać na forum.

A ja gram od 5 maja 2011 14:49 mniej więcej ;].
CASUAL GAMER
Last edited by Gicu on Sep 8, 2013, 10:31:58 AM

Report Forum Post

Report Account:

Report Type

Additional Info