Polish Community

Dziś oficjalnie ruszyła polska wikipedia, niestety stare informacje już od bardzo dawna są nieaktualne, za czasów zamkniętej bety gra zmieniała kilkukrotnie balans, czy to nazewnictwo czy poszczególne statystyki przedmiotów dlatego wiki jest obecnie pusta i wymaga uzupełnienia informacjami.

Tworzenie i edycja artykułów jest możliwa po utworzeniu konta, wszelkie pomysły, sugestie kierować w dyskusjach danych stron lub tutaj, albo bezpośrednio na email admin (małpa) pathofexilewiki.pl

Adres: www.pathofexilewiki.pl
Dobra robota :)
http://pathofexilegame.pl/ - first Path of Exile fansite - Since January/February 2011
Potrzebuje jakis dobry poradnik do craftów itd. z góry dzieki
Zacząłem dziś znów grać z kumplami po długiej przerwie pomyślałem że będę też streamował, mam taką możliwość więc czemu nie.
Aktualnie gram Rangerką na phisical damage, lvl 58 mercilles, w wolnych chwilach zapraszam: http://www.twitch.tv/uberadi :)
Najlepsze postacie jakie wypróbowaliście do tej pory?
Mam na myśli przede wszystkim kwestię grywalności i radzenia sobie na bezlitosnym.
Ja zacząłem od 2h leap/ground slam maraudera, czyli standardowo. Niestety radził sobie średnio, do tego był nudny.
Potem ele cleave templar, całkiem niezły, ale nadal szukam porządnych corsairów z dobrymi ele modami, więc chwilowo przerwa.
W tej chwili robię ele bow maraudera, dpsy podobne do cleave templara, z tym że jak dla mnie znacznie bardziej efektywny ze względu na zachowanie dystansu i z tej racji lepszą przeżywalność.
Myślałem o LS crit shadowie, poradzi sobie bez jakiegoś mocarnego gearu czy odpuścić?
IGN: Cheshir_Carcass / PolygonWindow / Steinvord
Last edited by brutalmord on Apr 27, 2013, 3:27:35 PM
Ja teraz próbuje zrobić Cyclone Shadowa ale najfajniej póki co mi się grało rangerem.
Mam 31 lvl shadowem i gra się dość przyjemnie ale mnie mocno desyncuje.
Yo, szukam ludzi do Map Team na Softcore, gram duelistem, 87lvl aktualnie, 14k dps cleave bez conc effect, 7 auras, 6k hp, 20k arm, mój build macie w sygnaturze

Wymagania:
-Ogarnięta osoba, która zna się na tej grze.
-Musisz grać przynajmniej pare godzin dziennie
-musisz mieć 70,71,72,73,74,75lvl i wyżej mapy albo chociaż któreś z tych. Poniżej 70lvl nie robie bo nie dostaje za nie %.
-Preferowany lvl 80+
-niestety nie biore sporkerów, summonerów i ice shot- chce żeby mój laptop jeszcze pożył.
-może robić physical reflect i inne latwe mody jak chaos dmg per second
-Mile widziany crit freezing pulse lub EK czy coś z dobrym aoe.

Jak to wszystko działa?
Jeżeli np ja hostuje pierwszy mape, to potem ktoś inny hostuje swoją mape, potem następne osoba, i tak w kółko. Więc jeżeli mamy w teamie 5 ludzi, to jeżeli masz nawet 3 mapy, zrobisz ogólnie 15 map. Chyba sie oplaca niż robienie ich solo nie?


Mój nick
SD_Cleave

Last edited by Sebash6 on Apr 29, 2013, 5:45:48 PM
Szukam osob do robienia map na HC. Pisac PRIV.
Siemanko szukam ludzi żeby pograć jakieś mapki, na grze mysle ze sie troche juz znam ale nie jestem zaden pro. Pisac ludziska na priv albo po prostu mnie dodajcie w grze, jesli nudzi sie wam gra samemu. ign IpwnYouBro. Szukam jak najwiecej ludzi do gry, aby moc pograc w kilka osób o kazdej porze dnia i nocy ;p wiec bede wdzieczny jesli mnie dodacie/napiszecie. Gram na softcorze aktualnie 76lvl freezing pulse marauder.
Last edited by zohanbumbledisco on May 25, 2013, 3:33:09 PM
"
brutalmord wrote:
Najlepsze postacie jakie wypróbowaliście do tej pory?
Mam na myśli przede wszystkim kwestię grywalności i radzenia sobie na bezlitosnym.
Ja zacząłem od 2h leap/ground slam maraudera, czyli standardowo. Niestety radził sobie średnio, do tego był nudny.
Potem ele cleave templar, całkiem niezły, ale nadal szukam porządnych corsairów z dobrymi ele modami, więc chwilowo przerwa.
W tej chwili robię ele bow maraudera, dpsy podobne do cleave templara, z tym że jak dla mnie znacznie bardziej efektywny ze względu na zachowanie dystansu i z tej racji lepszą przeżywalność.
Myślałem o LS crit shadowie, poradzi sobie bez jakiegoś mocarnego gearu czy odpuścić?



Jak chcesz iść w bulid który opisał Invalesco (http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/42623/page/1) to bez uber gearu nie podchodź.

Report Forum Post

Report Account:

Report Type

Additional Info