Polish Community

W końcu doszedłem do trzeciego aktu (trochę wstyd, ale co tam - czasu brak). Jestem mile zaskoczony, ale uderza mnie poziom. Wydaje mi się być nieproporcjonalny do pozostałych aktów (albo zwaliłem build Templara :P)
"
MagicalHob0 wrote:
Жакет мой Герк в

Якую куртку? ;)

"
W końcu doszedłem do trzeciego aktu (trochę wstyd, ale co tam - czasu brak). Jestem mile zaskoczony, ale uderza mnie poziom. Wydaje mi się być nieproporcjonalny do pozostałych aktów (albo zwaliłem build Templara :P)


Ogólnie jest trudniej ale można grać. Z czym masz największy problem?
CASUAL GAMER
Dobra kurde... Rangera totalnie chyba zrypałem, 3 akt cruel nie daje sobie kompletnie rady. Teraz wszedłem duelistem do 3 aktu na normal, od 2 aktu miewałem problemy

To moje pasywy:
Duelist: http://www.pathofexile.com/passive-skill-tree/AAAAAgQAAdwm-DBPMHc26DpSRJ5Tu1YEWK9giGC7YVJkUmWneA2GYJWbmSufo6efrlCwc76Kv9XiYey28fQ=

Ranger: http://www.pathofexile.com/passive-skill-tree/AAAAAgIAAMwB0QPbBYQF0xAtFfAZihmiGf4a2xsBIXYtgzB8MfoylEPSTLFNklb6XQlgQ289dEF293fXfwJ_K5UFlwabtaGkokCm4K_rwzrEospKyqnLgs5I2cbh2-QI5-ruDvT4-TP5Yw==

Może mi ktoś powiedzieć co nie tak zrobiłem?
@yo_mama

Oba twoje buildy nie wyglądają zbyt ciekawie.
Rangerem nie dałeś żadnych punktów w życie. Z założenia widać, że nic nie zaplanowałeś, a dodajesz w to, co wydaje Ci się przydatne. Polecam znaleźć jakiś przyzwoity build innych graczy i się nim kierować. To drzewko jest dość ważne, a źle zbudowane mocno Cię osłabia.
No a co jeśli nie chce się czyimś buildem sugerować, tylko robić postać samemu? I co z Duelistem?
"
yo_mama wrote:


Ranger: http://www.pathofexile.com/passive-skill-tree/AAAAAgIAAMwB0QPbBYQF0xAtFfAZihmiGf4a2xsBIXYtgzB8MfoylEPSTLFNklb6XQlgQ289dEF293fXfwJ_K5UFlwabtaGkokCm4K_rwzrEospKyqnLgs5I2cbh2-QI5-ruDvT4-TP5Yw==

Może mi ktoś powiedzieć co nie tak zrobiłem?


no się nie dziwę ze nie dajesz rady rangerem ^^ (napisz co tak naprawdę chciał byś od tej postaci)

Europe-Poland :D
MrJim Ranger 82lvl physical-build
MrJimo Templar 59lvl support-build
Na początku kombinowałem, w sumie nie wiem jak, ale potem myślałem o zrobieniu z niego supporta (Dwie włączone aury i trochę many do jakiegoś skilla). Teraz mi kompletnie nie odpowiada styl tej gry, poison arrow nie daje mi tej samej radochy, co grając wcześniej. Może dlatego, że jeszcze do 3 aktu normal byłem w stanie tankować potwory, a teraz jestem dosłownie na 2-3 hity.

Nie jestem w stanie robić teraz na dueliście i rangerze questów solo, bo zaraz padam...

e: Nie wiem, chyba faktycznie wezmę sobie czyiś build i zacznę robić witcha. Jak będzie lipa, to koniec
Last edited by yo_mama on Feb 10, 2013, 12:58:17 PM
"
yo_mama wrote:
Na początku kombinowałem, w sumie nie wiem jak, ale potem myślałem o zrobieniu z niego supporta (Dwie włączone aury i trochę many do jakiegoś skilla). Teraz mi kompletnie nie odpowiada styl tej gry, poison arrow nie daje mi tej samej radochy, co grając wcześniej. Może dlatego, że jeszcze do 3 aktu normal byłem w stanie tankować potwory, a teraz jestem dosłownie na 2-3 hity.

Nie jestem w stanie robić teraz na dueliście i rangerze questów solo, bo zaraz padam...

e: Nie wiem, chyba faktycznie wezmę sobie czyiś build i zacznę robić witcha. Jak będzie lipa, to koniec

jeśli weźmiesz witcha to tym bardziej zrezygnujesz z gry ^^
Europe-Poland :D
MrJim Ranger 82lvl physical-build
MrJimo Templar 59lvl support-build
Za kogo ty mnie masz człowieku?
"
yo_mama wrote:
Za kogo ty mnie masz człowieku?


zagraj zobaczysz ^^
Europe-Poland :D
MrJim Ranger 82lvl physical-build
MrJimo Templar 59lvl support-build

Report Forum Post

Report Account:

Report Type

Additional Info