Polish Community

"
souljah25 wrote:
"
Cormax wrote:
"
souljah25 wrote:
KURWA NORMALNIE PODAWAJCIE TEN PIEPSZONY KOD :S Prosze o kod na pw



Tobie należy podać słownik ortograficzny do ręki

Gdzie błąd zrobiłem?


Przyjacielu:

1. Po pierwsze: nie stresuj się, bo ci żyłka pęknie.
2. Po drugie: nie klnij na forum, nikt ci nic złego nie zrobił.
3. Po trzecie: jak już musisz klnąć, to pisz te przekleństwa poprawnie. "rz" a nie "sz".
Witam serdecznie. Czy w PoE bedzie jakis system gildii badz cos tego typu? Pozdrawiam.
"
Voyton wrote:
Witam serdecznie. Czy w PoE bedzie jakis system gildii badz cos tego typu? Pozdrawiam.


Witam. Prawdopodobnie tak, ale raczej w późniejszym niż wcześniejszym terminie.
"
souljah25 wrote:
KURWA NORMALNIE PODAWAJCIE TEN PIEPSZONY KOD :S Prosze o kod na pw


"PIEPSZONY KOD". Chłopczyku powinieneś jeszcze chyba do szkoły chodzić a nie grać... .
I bez przekleństw prosiłbym. Dlaczego Polacy zawsze muszą uchodzić za niewykształconych i wulgarnych debili przez takich jak Ty. ...
CASUAL GAMER
Last edited by Gicu on Jan 21, 2013, 11:04:32 AM
"
Gicu wrote:
"
souljah25 wrote:
KURWA NORMALNIE PODAWAJCIE TEN PIEPSZONY KOD :S Prosze o kod na pw


"PIEPSZONY KOD". Chłopczyku powinieneś jeszcze chyba do szkoły chodzić a nie grać... .
I bez przekleństw prosiłbym. Dlaczego Polacy zawsze muszą uchodzić za niewykształconych i wulgarnych debili przez takich jak Ty. ...


Hah, może jak się tutaj "wyszumi" to mu na czat w grze nie starczy. :P
Optymiści :)

Moim zdaniem trochę tego naszego krajowego marginesu się pojawi. Sam dałem key'a Polakowi, który zapadł się pod ziemię, nawet nie podziękował. Wierzę jednak, że społeczność gry będzie tak samo sympatyczna jak obecnie.
Witam

Sorrka za oczywiste pytanie, ale jestem tu nowy, ten zegar który odlicza - to czas do otwartej bety czy jak ?
"
benson3434 wrote:
Witam

Sorrka za oczywiste pytanie, ale jestem tu nowy, ten zegar który odlicza - to czas do otwartej bety czy jak ?


Zgadza się odlicza czas do otwartej bety.
http://path-of-exile.pl Polska strona

http://poestatistics.com Ladder statistics
"
Optymiści :)

Moim zdaniem trochę tego naszego krajowego marginesu się pojawi. Sam dałem key'a Polakowi, który zapadł się pod ziemię, nawet nie podziękował. Wierzę jednak, że społeczność gry będzie tak samo sympatyczna jak obecnie.


Ta społeczność jest tak sympatyczna z jednego powodu. 80% ludzi po dostaniu klucza zapomina o tym temacie i dlatego nie ma spamu.
Łapcie jeszcze 1 key.

SHNJN-R8DG8-CHCKH-QFZ24
CASUAL GAMER

Report Forum Post

Report Account:

Report Type

Additional Info