Polish Community

Witam!

Zgłaszam się na ochotnika do szeregów oddziału Beta-testerów gry Path of Exile!

Pułkowniku!
Posiadam kilka czynników, wpływających na przydatność mojej osoby w całej operacji jak i jestem gotów do pełnienia czynnej służby na froncie debuggowym.
Jestem wytrawnym mob-killerem na wielu frontach i nie z jednej czeluści bestie mordowałem. Jako, że z plemienia informatyków się wywodzę i moja walka z oddziałami Lucyfera stała się moją pasją nie będę oszczędzał palców na polu walki.
Prócz tego jestem niepoprawnym optymistą i bardzo lubię zarażać ludzi pozytywną energią, co jest bardzo ważne jeśli chodzi o morale.


Jak wiadomo siły ciemności nie śpią więc proszę o rychłą weryfikację mojej kandydatury...
Witam, przez jakiś czas nie grałem więc mam jedno pytanko, czy templar ze staffem to dobry sposób na grę, czy lepiej iść pod bardziej tanky build?
"
wojtix wrote:
Witam!

Zgłaszam się na ochotnika do szeregów oddziału Beta-testerów gry Path of Exile!

Pułkowniku!
Posiadam kilka czynników, wpływających na przydatność mojej osoby w całej operacji jak i jestem gotów do pełnienia czynnej służby na froncie debuggowym.
Jestem wytrawnym mob-killerem na wielu frontach i nie z jednej czeluści bestie mordowałem. Jako, że z plemienia informatyków się wywodzę i moja walka z oddziałami Lucyfera stała się moją pasją nie będę oszczędzał palców na polu walki.
Prócz tego jestem niepoprawnym optymistą i bardzo lubię zarażać ludzi pozytywną energią, co jest bardzo ważne jeśli chodzi o morale.


Jak wiadomo siły ciemności nie śpią więc proszę o rychłą weryfikację mojej kandydatury...
Klucza mu! ;)
"
Foxeye wrote:
"
wojtix wrote:
Witam!

Zgłaszam się na ochotnika do szeregów oddziału Beta-testerów gry Path of Exile!

Pułkowniku!
Posiadam kilka czynników, wpływających na przydatność mojej osoby w całej operacji jak i jestem gotów do pełnienia czynnej służby na froncie debuggowym.
Jestem wytrawnym mob-killerem na wielu frontach i nie z jednej czeluści bestie mordowałem. Jako, że z plemienia informatyków się wywodzę i moja walka z oddziałami Lucyfera stała się moją pasją nie będę oszczędzał palców na polu walki.
Prócz tego jestem niepoprawnym optymistą i bardzo lubię zarażać ludzi pozytywną energią, co jest bardzo ważne jeśli chodzi o morale.


Jak wiadomo siły ciemności nie śpią więc proszę o rychłą weryfikację mojej kandydatury...
Klucza mu! ;)


Kozak translator z ciebie. Nie lepiej byc oryginalnym niz kopiowac czyjes pomysly?

Hi!

i'm commando, i'm survived DOOMSDAY.
I have only water, some food, computer, power generator and internet..
All i want before death is.. PLAY a Path of Exile..

COLONEL!
I have some skill that will helpful.
i'm PERFECT monster killer, i'm ghost and very fast.
i don't fear!!
i can walk all dangerous area to kill terrible beast!

As we know the forces of darkness do not sleep so please verify my candidature

IM COMMANDO!!

SEE YOU IN A GAME!! ON A FRONT!!
Czego to ludzie nie zrobią dla klucza^^

Wojtix, sprzedaj swoje dziewictwo.
@Francuzz
"
francuzz wrote:


Kozak translator z ciebie. Nie lepiej byc oryginalnym niz kopiowac czyjes pomysly?


Ale ty jestes malo inteligentny... to jest moj post po (pseudo)angielsku..

W tym temacie:
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/61489

i w tym:

http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/61463


"
Czego to ludzie nie zrobią dla klucza^^

Wojtix, sprzedaj swoje dziewictwo.


Bynajmniej napisalem cos innego niz: please key itp....
Widze ze tutaj osoba z OKE sie klania..
Napisalem odpowiedz nie pasujaca do klucza odpowiedzi..
Last edited by wojtix on Dec 22, 2012, 11:49:19 AM
No to wojtix pożyczę ci moje drugie konto, napisz do mnie na gg 8573311 ;)
nic trza czekać do 20 stycznia bo innego wyjścia chyba nie ma
prosba ma ktos kluczyk do tej gry wymienie sie jak w temacie wyzej
Wojtix, OKE? Po prostu robi się już nudne tak nachalne proszenie o klucz. Ja bym tutaj nie stawiał granicy między ordynarnym żebraniem, a żebraniem w ''włazidupnej'' formie. Inwencję masz, ale kultury raczej nie :)

PS. To nie tak, że jestem do ciebie uprzedzony. Gdybym miał wolny key, to oddałbym go tobie.

Report Forum Post

Report Account:

Report Type

Additional Info