Polish Community

hej
wymienie się kluczmi - mama Dota 2 a chciałbym mieć PoE
pozdr
"
Ferosal wrote:
hej
wymienie się kluczmi - mama Dota 2 a chciałbym mieć PoE
pozdr
A ostatnio na pewnej stronie rozdawali 10 000 kluczy do tej gry - gra średniak, zdecydowanie lepsza oprawa niż w wiadomo czym ;)
Królestwo za klucz! :D Co chwilę odswieżam, patrzę na timer i nic :P
Oddam klucz do Bety osobie, która napisze pm do mnie wraz z krótką motywacją, dlaczego to właśnie jemu mam ten klucz dać.
Dlatego tak robię, aby wykluczyć gimbusów i innych buraków, którzy pograją chwilę i przepadnie ów pajac lub będą narzekać.
Wybrańca poinformuję na tym forum i po przez pm.
Last edited by d0mi3l on Nov 28, 2012, 6:37:27 PM
"
d0mi3l wrote:

Wybrańca poinformuję na tym forum i po przez pm.


ShekaSIO sprawdź pocztę. Prezent na andrzejki. :D
"
Noktis wrote:
W Diablo 3 do tej pory nie wprowadzili PvP a ty już narzekasz na gildie.


To nie narzekanie Noktis tylko luzna refleksja. Osobiście wolałbym system gildii od początku open , aniżeli PvP. Z tego co zauważyłem mało ludzi korzysta teraz z PvP. A zaprzeczyć nie możesz, że grało by się znacznie ciekawiej gdyby istniały klany czy jak tam to zwał.
Mi by wystarczył czat taki jak na Battle.net (ten stary B.net) Czyli odpalasz grę i lądujesz na odpowiednim kanale BN, gdzie możesz pogadać z innymi ludźmi.
http://pathofexilegame.pl/ - first Path of Exile fansite - Since January/February 2011
Nerka za klucz!
Mam do rozdania 1x klucz do bety PoE !!
Kto pierwszy napisze mi na PW ten dostanie.
Temat wiadomości: Kluczyk

Klucz Rozdany.
- Can I ask you for the hand of your daughter?
- What, you do not have your own hand - joked father
- I have, but it is already tired. - Replied the candidate seriously.
Last edited by niko7178 on Dec 2, 2012, 4:06:23 AM
Jak ktoś jest tak dobry by dać mi klucz lub mojemu koledze (sudokor5) to proszę wysłać albo mu, ponieważ chcemy razem zagrać.

Report Forum Post

Report Account:

Report Type

Additional Info