[PL] Polska Gildia Archaic Legion <ACLN> Rekrutacja otwarta .

1.In game name - ProstyLuk
2.Twoj Wiek - 25
3.Liga na ktorej grasz ( temp. SC/HC) - SC Expedition
4.Ile godzin masz przegrane w PoE (Okolo) - Według steam 360h
5.Poziom doswiadczenia w PoE - Beginner
6.Kilka slow o sobie - Nerd który spędza praktycznie każdą wolną chwile na grani w gierki
1.In game name - Feyraa
2.Twoj Wiek - 32
3.Liga na ktorej grasz ( temp. SC/HC) - Expedition
4.Ile godzin masz przegrane w PoE (Okolo) - 115h
5.Poziom doswiadczenia w PoE (beginner's/experienced player/veteran) - Beginner/Experienced
6.Kilka slow o sobie. Siemka, gram w Poe 2 sezonach - Harvest i Ultimatum, gdzie Ultimatum mnie wkrecil naprawde na wiele godzin. W poprzednim sezonie gralem Slayerem na 86 poziomie. Gram na luzie, relaksu i zabicia. Kumpel bardzo polecal wasza gilidie takze jestem!
1. ign: WIDZISZMNEI
2. Wiek: 21
3. Liga: SC
4. Godziny: 583h aktualnie wg. Steama
5. Poziom doswiadczenia: Ciężko ocenić, ale wydaje mi się , że experienced player
6. Kilka słów o sobie: Siemasz, jestem Filip. Zacząłem grać w Poe podczas ligi Heist. Giga sie w gierke wciagnalem, wiec i pierwsze pieniazki na to polecialy. Aktualnie gram postacia toxic rain z poziomem 88. Gram ze znajomymi, którzy też zapewne chętnie by Chcieli się dostać do gildii.

Pozdrawiam :)
1.MeruExpedition obecnie 85lvl raider traper
2.34
3.SC expedition)
4.300h na steam
5.beginner's zdecydowanie ( czas gry mylacy, bo czesto gra właczona akle musze odchodzic do dzieci :) )
6.Mam na imie Roman. Stary chlop poszukujacy nowych wyzwań. Chce sie sprawdzic w tej grze i myśle ze tyle.
No co moge jeszcze napisac, szukam spolecznosci do grania w POE. Jestem raczej poczatkujacym graczem.
Last edited by Zbyszek87 on Aug 2, 2021, 2:37:49 PM
1.MeruExpedition obecnie 85lvl raider traper
2.34
3.SC expedition)
4.300h na steam
5.beginner's zdecydowanie ( czas gry mylacy, bo czesto gra właczona akle musze odchodzic do dzieci :) )
6.Mam na imie Roman. Stary chlop poszukujacy nowych wyzwań. Chce sie sprawdzic w tej grze i myśle ze tyle.
No co moge jeszcze napisac, szukam spolecznosci do grania w POE. Jestem raczej poczatkujacym graczem.

w poprzednim wdarl sie bład w nicku ;p
1. MrMolek
2. 20
3. SC Expedition
4. 960h
5. experienced player
6. Mam na imię Mateusz, w poe gram jakoś od Betreyala z przerwami, w Legionie grałem najdłużej, po tym przeważnie skipowałem ligi po 1-2 tygodniu bo nudno samemu. Teraz w obecnej lidze wciągnąłem sie okropnie i mam cel wbicia 36 challengy.
1.SadaFrostyBlade
2.31
3. SC Expedition
4. 300h+
5. experienced
6. W PoE gram od Bety z dluzsza przerwa do Synth a pozniej ligi od czasu do czasu. Szukam gildii do uprzyjemnienia gry na codzien :)
1. KolegaLodowacy
2. 22
3. SC Expeditiom
4. Koło 1,5k
5. Experienced
6. Zacząłem bodajże w strongbox lidze ale po około 20 dyntce na merveil porzuciłem grę, poważniej gram od Bestiary. W przerwie od grania zdarza mi się studiować xD
Hejka,
1.WicioSprycio
2.35 o_O
3.Od blighta - każda temp, raczej SC, planuję też nieco HC, może się przebranżowię? :)
4.Jakbym grał przez Steama, to bym wiedział, a, że używam PoE klienta, to nie wiem, ale na pewno kilkaset (z istniejących postaci /played będzie około 500, nie wiem ile z już usuniętych :P)
5.Powiedziałbym, że experienced
6.Komputery, to 30% mojego życia (studia IT, praca w IT), drugie 30% to siatkówka (trenuję od ponad 20 lat), no i kolejne 30% to rodzinka. Pozostałe 10% wszelkie inne pasje, od dobrej książki, przez zabawy w kuchni, po robienie w drewnie.
1. Rektil
2. 34
3. SC/SSF SC
4. 3640
5. Średnio-zaawansowany
6. Gram w PoE od zamkniętej bety, zawsze bez gildii, pora to zmienić

Report Forum Post

Report Account:

Report Type

Additional Info