Czech and Slovak corner

Keďže tu pomaly vznikajú národné "kluby" fanúšikov PoE, skúsim založiť tento thread, už iba preto, aby sme sa trochu spoznali a zistili, koľko nás tu je.
Last bumped on Dec 8, 2023, 11:01:14 AM
Zdravim ta, dobry napad s "CZ/SK klubom". Myslim, ze som tu videl zopar bratov :)
Určite, dúfam, že je nás tu viac a hlavne dúfam, že PoE bude stáť za to!!
Dobrý deň! Aj keď nemám hovoriť slovenskom alebo česky, ja som 50% slovenská. Moji rodičia sú z Slovensko a ja som hrdý na to jeden z mála!
"
boothegreat wrote:
Dobrý deň! Aj keď nemám hovoriť slovenskom alebo česky, ja som 50% slovenská. Moji rodičia sú z Slovensko a ja som hrdý na to jeden z mála!


Super, vitaj medzi nami!!!
Oj nevsiml jsem si,ze tu je uz cesky koutek...zdravim krajany!
Nevite do kdy vlastne Beta pobezi? Abych vedel jak dlouho se budu jeste trapit esli tam budu?
"
Tenebrae wrote:
Nevite do kdy vlastne Beta pobezi? Abych vedel jak dlouho se budu jeste trapit esli tam budu?


Zdravim ta, podla slov vyvojarov by sa malo prejst na open betu niekedy v januari (2012 samozrejme).
"
Cm3ld4 wrote:
"
Tenebrae wrote:
Nevite do kdy vlastne Beta pobezi? Abych vedel jak dlouho se budu jeste trapit esli tam budu?


Zdravim ta, podla slov vyvojarov by sa malo prejst na open betu niekedy v januari (2012 samozrejme).


to je docela pozdě, to už asi bude Diablo 3
já pořád marně čekám na náhodný invite (asi jako všichni ostatní)
IGN: schovan
Ahoj, tak konečně máme náš koutek.
Zdravím všechny :-)

A samozřejmě kdyby se někdo našel s volným Beta klicem a nevedel co s ním ? Já už si poradim :-P

Report Forum Post

Report Account:

Report Type

Additional Info