Polish League

Witam w strefie Polskiej ligi,

Temat ten stworzony został dla osób niekoniecznie dobrze znających język Angielski by
pomóc się im odnaleźć w grze oraz na forum aczkolwiek jest to także Polskie forum dyskusyjne,
więc zapraszam do luźnych rozmów i poznawania nowych przyjaciół :)

Zasady:

1. Proszę o zachowanie kultury osobistej.

2. Wszelkie problemy/spory załatwia się poza tematem, wszystkie obraźliwe posty będą raportowane.

3. Nie przeklinamy i staramy się być uprzejmi i pomocni dla innych.

4. Pomagamy nowym graczom (każdy się kiedyś uczył i nikt nie jest wszechwiedzący, proszę to
uszanować) :)

5. Staramy się utrzymać ogólny porządek.


Wszelkie aktualności, nowe wydarzenia dotyczące Polskiej Ligi będą podawane w temacie.

Życzę miłej gry oraz przyjemnie spędzonego czasu na forum, pozdrawiam :)


*Aby dołączyć do Polish League należy się przedstawić i powiedzieć przysłowiowe ,,dwa zdania'' o sobie :)


Członkowie grupy:

-Obiad123

-Troxite
Last edited by obiad123 on Feb 25, 2013, 4:33:59 PM
I found a polished helmet in game does that count
Lol, that's polish thread that we're helping other Polish ppl which aren't speaking English. Your helmet doesn't count o.O
Last edited by obiad123 on Feb 25, 2013, 4:24:08 PM
:(
Siemanko wszystkim ^^ Jestem Michał. Interesuję się militariami oraz muzyką. Mój ulubiony zespół to helloween, nie mam pojęcia po co wam ta informacja ale może się przyda :D
Przyda, przyda. Materiał na książkę będę miał :D
"
obiad123 wrote:
Witam w strefie Polskiej ligi,

Temat ten stworzony został dla osób niekoniecznie dobrze znających język Angielski by
pomóc się im odnaleźć w grze oraz na forum aczkolwiek jest to także Polskie forum dyskusyjne,
więc zapraszam do luźnych rozmów i poznawania nowych przyjaciół :)

Jest już wątek Polish Community.

Zapraszam też na polską stroną Path of Exile

http://pathofexilegame.pl/ - first Path of Exile fansite - Since January/February 2011
Last edited by Noktis on Dec 13, 2014, 4:15:27 AM
Please no. I can point the polish issue in LoL. Stick to the english stuff, it benefits all.
http://poetools.com/ - PATH OF EXILE TOOLS

Report Forum Post

Report Account:

Report Type

Additional Info